Catalina Office Center otwarte

2009-12-01 12:12
Catalina Office Center
Autor: Catalina Group Powierzchnie w biurowcu Catalina Office Center  zaprojektowano tak, aby swobodnie i elastycznie kształtować funkcję biur

Na warszawskich Wyścigach, u zbiegu ulic Puławskiej i Rzymowskiego, oddano do użytku 14 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej.

Nowoczesny biurowiec Catalina Office Center odpowiada standardowi wykończenia i wyposażenia B+, składa się z 10 kondygnacji o całkowitej powierzchni ok. 14 000 m2. W podziemiach budynku zaprojektowano przestronny garaż dla około 151 samochodów. Dla gości dostępne będą zewnętrzne parkingi od  Al. Wyścigowej.

Projekt zrealizowała jedna ze spółek Grupy Catalina – Catalina Investment Sp. z o.o., we współpracy z Tebodin Sap Projekt Sp. z o.o. – firmą zarządzającą projektem – oraz DTZ i Kancelarią Brochocki – agentami odpowiedzialnymi za wynajem powierzchni biurowych. Autorem projektu jest znana pracownia architektoniczna Szaroszyk & Rycerski Architekci.

Proces inwestycyjny trwał 17 miesięcy - od ceremonii wmurowania kamienia węgielnego 4 czerwca 2008 do oficjalnego otwarcia w dniu 26 listopada 2009 roki. Generalnym wykonawcą była firma Karmar. Dla Catalina Group była to pierwsza realizacja komercyjna, do tej pory deweloper znany był z projektów mieszkaniowych, realizowanych na rynku warszawskim.

Catalina Office Center
Autor: Catalina Group Catalina Office Center to nowoczesny 10-cio kondygnacyjny biurowiec w Warszawie o powierzchni ok. 14 000 mkw., który oddano do użytku w 2009 roku
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej