Catalina Office Center

2008-07-11 15:46
Catalina
Autor: Catalina Group| DTZ

W Warszawie u zbiegu ulic Pułowskiej i Rzymowskiego powstaje biurowiec klasy A. W obiekcie powstanie 14 000 m2 nowoczesnej powierzchni biurowej.

Catalina Office Centre to dziesięciokondygnacyjny budynek biurowy w całości zaprojektowany zgodnie z wysokimi standardami wykończenia i specyfikacji technicznej oraz ze szczególną dbałością o maksymalizację efektywności powierzchni biurowej.

Projekt inwestycji powstał w pracowni architektonicznej Szaroszyk & Rycerski Architekci sp. z o.o. Powierzchnie biurowe zaprojektowano wokół centralnego trzonu mieszczącego windy, klatki schodowe i pomieszczenia sanitarne.
Przestrzeń pomiędzy trzonem, a zewnętrznymi ścianami budynku jest całkowicie wolna od konstrukcji i szachtów instalacyjnych.

Parter budynku oprócz funkcji biurowych od strony podjazdu mieści powierzchnie możliwe do wykorzystania jako punkty gastronomiczne lub handlowe. W podziemiach budynku zaprojektowano garaż dla 151 samochodów. Zewnętrzne parkingi dla gości znajdują się na poziomie terenu od strony podjazdu z Al. Wyscigowej.
Położenie biurowca zapewnia dogodny dojazd samochodem do centrum oraz do dworca lotniczego Okęcie.

Prace budowlane rozpoczęły się w lutym 2008 roku, a planowane oddanie do użytkowania zaplanowano na IV kwartał 2009.
Generalnym wykonawcą Catalina Office Center jest firma Karmar, która jest również pierwszym najemcą inwestycji. Firma podpisała umowę najmu na ponad 2000 m2 powierzchni, na 8 oraz 9 piętrze budynku.
Deweloperem obiektu jest Catalina Group, a wyłącznym agentem firma DTZ - międzynarodowy doradca z zakresu nieruchomości.

lipiec 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej