Budynki biurowe Omega i Gamma w kompleksie Garnizon.biz

2011-11-28 10:28
Gdańsk. Budynki biurowe Gamma i Omega
Autor: Grupa Inwestycyjna Hossa SA Budynki biurowe Omega i Gamma stanowią kolejny etap realizacji największego w Trójmieście projektu biurowego o nazwie Garnizon.biz. Biurowce będą spełniać standardy klasy biurowej A  

We Wrzeszczu, jednej z najdynamiczniej rozwijających się dzielnic Gdańska, powstają dwa biurowce klasy A o łącznej powierzchni 10 tys. mkw. Budynki biurowe Omega i Gamma stanowią kolejny etap realizacji największego w Trójmieście projektu biurowego o nazwie Garnizon.biz, za którego realizację odpowiada Grupa Inwestycyjna Hossa. Przewidywany termin zakończenia prac to II kwartał 2012.

Budynki biurowe Gamma i Omega - wizualizacje projektu

Budynki biurowe Omega i Gamma. Kolejny etap parku biurowego Garnizon.biz

Teren kompleksu Garnizon.biz to od 2009 roku miejsce intensywnych prac budowlanych. W chwili obecnej powstają dwa biurowce klasy A o łącznej powierzchni 10 tys. mkw. Docelowo, w kwartale ulic Grunwaldzkiej, Szymanowskiego, Chrzanowskiego i Słowackiego, planowanych jest 150 000 mkw. powierzchni biurowej.

Budowa kompleksu biurowego ma istotne znaczenie dla firm, które myślą o dalszym rozwoju. Jeśli zwiększy się ich zapotrzebowanie na powierzchnię biurową – znajdą ją w tej samej lokalizacji bez konieczności przeprowadzki. Dzięki elastyczności aranżacyjnej budynków biurowych Gammy i Omegi możliwe jest dostosowanie ich powierzchni do indywidualnych potrzeb najemcy – zarówno małej, jak i średniej wielkości firmy.

Atutem inwestycji jest lokalizacja. Położenie parku biurowego Garnizon.biz w sąsiedztwie skrzyżowania dwóch najważniejszych traktów komunikacyjnych Gdańska – Alei Grunwaldzkiej i ulicy Słowackiego a także bliskość przystanków komunikacji miejskiej – autobusowych, tramwajowych oraz SKM, oznacza możliwość szybkiego skomunikowania m.in. z autostradą A1, obwodnicą, lotniskiem, przystanią promową.

Budynki biurowe Omega i Gamma będą spełniać standardy klasy biurowej A. Hole recepcyjne zaprojektowano w minimalistycznym, skandynawskim stylu, natomiast jedną z elewacji budynku biurowego Omega ozdobi postać huzara (nawiązanie do historii tego miejsca) wykonana w technice fotograwerunku w betonie, z kolei ekologiczne zielone dachy oprócz walorów estetycznych, pozwolą obniżyć koszty eksploatacyjne budynków. Na parterach biurowców zaprojektowano powierzchnie przeznaczone na lokale handlowe i usługi. Powstanie również ponad tysiąc miejsc parkingowych, w tym 350 na dwóch kondygnacjach podziemnej hali garażowej.

Za realizację parku biurowego Garnizon.biz odpowiada Grupa Inwestycyjna Hossa. Przewidywany termin zakończenia prac i udostępnienia przyszłym najemcom budynków biurowych Gamma i Omega to II kwartał 2012.

Budynki biurowe Omega i Gamma. Kolejny etap parku biurowego Garnizon.biz
Autor: Grupa Inwestycyjna Hossa SA Teren kompleksu Garnizon.biz to od 2009 roku miejsce intensywnych prac budowlanych. W chwili obecnej powstają dwa biurowce klasy A o łącznej powierzchni 10 tys. mkw. Docelowo, w kwartale ulic Grunwaldzkiej, Szymanowskiego, Chrzanowskiego i Słowackiego, planowanych jest 150 000 mkw. powierzchni biurowej
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej