BUDMA: konferencja "Nowoczesne Hale" - profesjonalne projektowanie i wykonawstwo hal stalowych

2012-01-05 10:27
BUDMA 2012 - III konferencja Nowoczesne Hale w Poznaniu
Autor: amwin

Międzynarodowym Targom Budownictwa BUDMA 2012, towarzyszyć będzie III Konferencja "Nowoczesne Hale" organizowana przez firmę Elamed. Sympozju skierowane jest do osób zainteresowanych tematyką projektowania, budowy i wyposażania nowoczesnych obiektów halowych. Uczestnicy dowiedzą się m.in: jak projektować konstrukcje lekkich hal kratowych czy stosować energooszczędne rozwiązania w tego typu budownictwie.

III Konferencja "Nowoczesne hale"

Magazyn „Nowoczesne Hale" organizuje już po raz trzeci konferencję dla profesjonalistów, którzy są zainteresowani pogłębieniem wiedzy na temat projektowania, budowy i wyposażania nowoczesnych obiektów halowych. Spotkanie będzie okazją dla przedstawicieli branży do wymiany doświadczeń, rozmów czy nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Wśród tematów konferencji są na przykład: jak projektować lekkie hale kratowe z kształtowników giętych, konstrukcje stalowe budynków wielokondygnacyjnych (hotele, biura, parkingi) ze stalową membraną, stosowanie energooszczędnych rozwiązań w budownictwie halowym, w tym energooszczędne płyty warstwowe, jak rozbudowywać istniejące obiekty czy opracować interaktywną dokumentację rysunkową konstrukcji stalowych.

III Konferencja „Nowoczesne Hale”
25 stycznia 2012 r., godzina 9.30-17.00
Hotel Mercure, ul. Roosevelta 20, Poznań

Uczestnicto w konferencji jest bezpłatne. W trakcie zeszłorocznego spotkania udział wzięło około 180 osób z całego kraju, a program konferencji wypełniały prezentacje wiodących na polskim rynku firm budowlanych.

Case study Amwin: hala magazynowa Wavin Metalplast w Buku

Jednym z panelistów będzie też partnerem strategiczny konferencji firma Amwin. Podczas spotkania Amwin wygłosi prelekcję pt. Hale i biurowce – od technologii, koncepcji, projektowania, po budowę i oddanie obiektu do użytkowania, czyli jak zrealizować oczekiwania inwestora

Amwin buduje halę magazynową dla firmy Wavin

Zostanie omówiony przebieg procesu inwestycyjnego, począwszy do koncepcji, uzyskania pozwolenia na budowę, przygotowania projektu budowlanego i wykonawczego, wykonania instalacji, aż do oddania obiektu (hali) do użytkowania.
Wykład zostanie przedstawiony na studium przypadku realizowanej w 2011 roku hali magazynowej wysokiego składowania dla firmy Wavin Metalplast w Buku. W przypadku tej realizacji, dzięki zastosowaniu najnowocześniejszej technologii składowania, możliwe było osiągnięcie maksymalnego wykorzystania powierzchni magazynowej oraz sprawną obsługę zamówień wspieraną przez systemy klasy ERP, TMS, WMS oraz rozwiązania e-commerce.

Hala magazynowa dla firmy Wavin
Autor: amwin Nowa hala magazynowa firmy Wavin w Buku będzie spełniać wysokie wymagania składowania materiałów
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej