BiznesHUB. Centrum kongresowe i hotel Hilton w Łodzi

2013-03-27 12:51
MediaHUB. Biura w Łodzi
Autor: Żarówka PR i Marketing

W Łodzi powstaje Centrum Kongresowe BiznesHUB. W obiekcie będzie ponad 4,5 tys. mkw. powierzchni konferencyjno-wystawienniczych. Centrum połączone zostanie z hotelem DoubleTree by Hilton. Hilton w Łodzi będzie pierwszym 4-gwiazdkowym hotelem biznesowym w mieście, i zarazem pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Otwarcie obiektu zaplanowano na przełom drugiego i trzeciego kwartału 2013 roku.

Inwestycje w Łodzi: Centrum Kongresowe BiznesHUB i hotel Double Tree by Hilton

Na terenie dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych w Łodzi powstaje Centrum Kongresowe BiznesHUB (BHCC). To ponad 4,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni konferencyjno-wystawienniczych oraz 200 pokoi hotelowych w czterogwiazdkowym standardzie marki DoubleTree by Hilton.

W skład BiznesHUB wchodzi hotel Dublee Tree by Hilton Łódź. To pierwszy czterogwiazdkowy hotel biznesowy w Łodzi, i zarazem pierwszy DoubleTree by Hilton w Polsce. Hilton w Łodzi oferuje 200 pokoi, restaurację, bar oraz centrum SPA z basenem na ostatnim piętrze. W skłąd kompleksu BiznesHUB wchodzi także 11-kondygnacyjny biurowiec klasy A – MediaHUB o łącznej powierzchni 4000 mkw.

Kompleks powstaje w centrum Łodzi, w pobliżu skrzyżowania głównych autostrad. Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest oddalone o sześć kilometrów, a dworzec Łódź Kaliska o niespełna kilometr. Z kolei czas dojazdu z warszawskiego Okęcia to zaledwie półtorej godziny.

Inwestorem Centrum Kongresowego BiznesHUB w Łodzi jest Grupa TOYA. Projekt inwestycji przygotowała pracownia Kuryłowicz & Associates. Otwarcie centrum zaplanowano na przełom II i III kwartału 2013 roku.

MediaHUB. Biura w Łodzi
Autor: Żarówka PR i Marketing BiznesHUB w Łodzi
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej