BiznesHUB. Centrum kongresowe i hotel Hilton w Łodzi

2013-03-27 12:51
MediaHUB. Biura w Łodzi
Autor: Żarówka PR i Marketing

W Łodzi powstaje Centrum Kongresowe BiznesHUB. W obiekcie będzie ponad 4,5 tys. mkw. powierzchni konferencyjno-wystawienniczych. Centrum połączone zostanie z hotelem DoubleTree by Hilton. Hilton w Łodzi będzie pierwszym 4-gwiazdkowym hotelem biznesowym w mieście, i zarazem pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Otwarcie obiektu zaplanowano na przełom drugiego i trzeciego kwartału 2013 roku.

Inwestycje w Łodzi: Centrum Kongresowe BiznesHUB i hotel Double Tree by Hilton

Na terenie dawnej Wytwórni Filmów Fabularnych w Łodzi powstaje Centrum Kongresowe BiznesHUB (BHCC). To ponad 4,5 tysiąca metrów kwadratowych powierzchni konferencyjno-wystawienniczych oraz 200 pokoi hotelowych w czterogwiazdkowym standardzie marki DoubleTree by Hilton.

W skład BiznesHUB wchodzi hotel Dublee Tree by Hilton Łódź. To pierwszy czterogwiazdkowy hotel biznesowy w Łodzi, i zarazem pierwszy DoubleTree by Hilton w Polsce. Hilton w Łodzi oferuje 200 pokoi, restaurację, bar oraz centrum SPA z basenem na ostatnim piętrze. W skłąd kompleksu BiznesHUB wchodzi także 11-kondygnacyjny biurowiec klasy A – MediaHUB o łącznej powierzchni 4000 mkw.

Kompleks powstaje w centrum Łodzi, w pobliżu skrzyżowania głównych autostrad. Najbliższe lotnisko międzynarodowe jest oddalone o sześć kilometrów, a dworzec Łódź Kaliska o niespełna kilometr. Z kolei czas dojazdu z warszawskiego Okęcia to zaledwie półtorej godziny.

Inwestorem Centrum Kongresowego BiznesHUB w Łodzi jest Grupa TOYA. Projekt inwestycji przygotowała pracownia Kuryłowicz & Associates. Otwarcie centrum zaplanowano na przełom II i III kwartału 2013 roku.

MediaHUB. Biura w Łodzi
Autor: Żarówka PR i Marketing BiznesHUB w Łodzi
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej