Biurowiec Riverside Park oddany do użytku

2008-07-24 18:27

Najnowszy projekt biurowy AIG/Lincoln Polska - Riverside Park - został otwarty 9 marca 2006 roku. Biurowiec klasy A składa się z dwóch sześciokondygnacyjnych budynków, z których każdy ma 6 250 m2 powierzchni biurowej. Najemcy maja do dyspozycji 95 miejsc parkingowych w ramach kompleksu oraz dodatkowy parking zlokalizowany w bezpośrednim sąsiedztwie biurowca.

Riverside Park znajduje się w południowo-wschodniej części centrum Warszawy, przy skrzyżowaniu Trasy Łazienkowskiej i Wisłostrady. Taka lokalizacja pozwala na łatwy i szybki dojazd do wszystkich rejonów miasta. Układ powierzchni biurowych w budynku umożliwia efektywny i funkcjonalny podział. Dodatkowym atutem jest duży dostęp naturalego światłą do powierzchni biurowych.

Projekt architektoniczny powstał w pracowni Aukett + APA Wojciechowski.

Brian Patterson, partner zarządzający AIG/Lincoln Polska, powiedział: "Cieszy nas fakt, że oddaliśmy do użytku kolejny wysokiej klasy projekt biurowy w Warszawie, oferujący najemcom nowoczesne rozwiązania technologiczne, atrakcyjną architekturę oraz możliwość elastycznego rozplanowania powierzchni biurowej. Jesteśmy przekonani, że przyszli najemcy docenią walory projektu. Dowodem na to są dwie umowy najmu na łączną powierzchnię ok. 2 600 mkw., które podpisaliśmy już w Riverside Park".

Za komercjalizację obiektu odpowiada Jones Lang LaSalle.
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej