Biura na własność

2010-02-10 16:49
wielicka_business_park_3.jpg
Autor: brak danych

Firma Wawel Service rozpoczyna sprzedaż powierzchni biurowych w inwestycji Wielicka Business Park w Krakowie.

Nowoczesny biurowiec o standardzie A powstanie w Krakowie przy ul. Wielickiej. Pierwszym etapem inwestycji jest sześciokondygnacyjny budynek o powierzchni ponad 5000 m2.
Sprzedaż samodzielnych lokali w budynku biurowym to zupełnie nowa propozycja na krakowskim rynku nieruchomości. Przedsiębiorca, który dotychczas najmował powierzchnię biurową może stać się jej właścicielem, a wydatki czynszowe przeznaczyć na spłatę kredytu.

wielicka_business_park_1.jpg
Autor: brak danych

- Warto zaznaczyć, że w naszym projekcie cena sprzedaży została ustalona na poziomie pozwalającym sfinansować nabycie lokalu kredytem, którego rata jest niższa niż wyniósłby czynsz - mówi Bartłomiej Rzepa, prezes Wawel Service.

Budynek stanowi przykład harmonijnego połączenia odważnych rozwiązań architektonicznych i nowoczesnej technologii. Wielicka Business Park będzie oferował całodobową ochronę i monitoring, nowoczesne systemy telekomunikacyjne, tarasy widokowo-wypoczynkowe oraz pełną klimatyzację.

Pierwszy etap inwestycji zostanie ukończony w I kwartale 2011 roku. W kolejnym etapie zrealizowany zostanie projekt budynku o powierzchni ponad 7000 m2.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej