Bella Dolina coraz bliżej

2009-05-18 12:03
Bella Dolina
Autor: materiały od agencji ProConcept Communications

Wielofunkcyjny kompleks handlowo-rozrywkowo-wypoczynkowy w Rzeszowie to kolejny projekt firmy Mayland Real Estate. Inwestycja oddawana będzie do użytku w kilku etapach. Pierwszy z nich będzie gotowy w 2012 r. Przewidywany koszt inwestycji to ok. 400-450 mln zł.

Kompleks o łącznej powierzchni 188 000 m2 powstanie na 40-hektarowej działce w północnej części Rzeszowa, nieopodal lotniska. Znajdzie się tutaj hipermarket, sklepy, multikino, tor kartingowy, restauracje, kawiarnie, biura, część konferencyjna i hotel. Całość uzupełniona będzie terenami zielonymi. W pierwszym etapie powierzchnia najmu części handlowej wyniesie 75 000 m2. Na dwóch kondygnacjach znajdzie się około 260 punktów handlowo-usługowych. Dla klientów zmotoryzowanych przewidziano 2400 miejsc parkingowych. Projekt architektoniczny powstał w hiszpańskiej pracowni L35 Arquitectos.
Bella Dolina położona w sąsiedztwie rzeszowskiej „doliny krzemowej” stanie się naturalnym przedłużeniem nowo powstającej dzielnicy mieszkaniowej. Zaletą jest położenie blisko północnej obwodnicy, wzdłuż ulicy Lubelskiej, łączącej miasto z lotniskiem i przyszłą autostradą. Projekt powstanie na styku strefy ekonomicznej wokół lotniska i wzdłuż drogi dojazdowej do autostrady oraz nowej strefy urbanistycznej powstającej na Staromieściu. W ten sposób Bella Dolina połączy stare centrum Rzeszowa z nowym.
Rozpoczęła się wstępna sprzedaż powierzchni handlowej dla głównych najemców. Możliwa jest jej rezerwacja przez najemców z Rzeszowa i Podkarpacia.

Konferencja w Rzeszowie
Autor: materiały od agencji ProConcept Communications 15 maja 2009 r. odbyła się konferencja prasowa, na której Yann Guen – członek zarządu Mayland Real Estate przedstawił plany dotyczące realizacji projektu Bella Dolnia
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej