Baltis Office w Warszawie

2008-06-06 18:40
Baltis Office
Autor: brak danych

Baltis Office to nazwa nowego biurowca firmy budowlanej SGI Baltis. Obiekt powstanie przy AL. Jerozolimskich w Warszawie. W czerwcu br. rozpoczną się prace budowlane.

Biurowiec będzie liczył sześć kondygnacji naziemnych oraz jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na parking (86 miejsc). Wszystkie pietra będą połączone dzięki dwóm klatka schodowym i trzem windom.

Fasada budynku wykonania zostanie z zespolonego szkła. Wewnątrz Baltis Office będzie wyposażony we wszelkie instalacje i udogodnienia nieodzowne w budynkach biurowych.
Konstrukcja budynku umożliwia dowolne dzielenie powierzchni. Wnętrza będą elastycznie dostosowane do potrzeb najemców. Biuro mogą być zaaranżowane zarówno w systemie otwartym jak i podzielone na gabinety. Według planów pierwsze piętro przewidziano jako open space, natomiast na kondygnacjach od 2 do 5 powstaną biura z oddzielnymi salami konferencyjnymi.
Architekci z Pracowni Architektonicznej Kazimierski i Rybka wydzielili również część pod restaurację. Łączna powierzchni budynku wyniesie 6 120 m2.

Planowany termin zakończenia budowy to koniec 2009 roku.

maj 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej