Baltis Office w Warszawie

2008-06-06 18:40
Baltis Office
Autor: brak danych

Baltis Office to nazwa nowego biurowca firmy budowlanej SGI Baltis. Obiekt powstanie przy AL. Jerozolimskich w Warszawie. W czerwcu br. rozpoczną się prace budowlane.

Biurowiec będzie liczył sześć kondygnacji naziemnych oraz jedną kondygnację podziemną przeznaczoną na parking (86 miejsc). Wszystkie pietra będą połączone dzięki dwóm klatka schodowym i trzem windom.

Fasada budynku wykonania zostanie z zespolonego szkła. Wewnątrz Baltis Office będzie wyposażony we wszelkie instalacje i udogodnienia nieodzowne w budynkach biurowych.
Konstrukcja budynku umożliwia dowolne dzielenie powierzchni. Wnętrza będą elastycznie dostosowane do potrzeb najemców. Biuro mogą być zaaranżowane zarówno w systemie otwartym jak i podzielone na gabinety. Według planów pierwsze piętro przewidziano jako open space, natomiast na kondygnacjach od 2 do 5 powstaną biura z oddzielnymi salami konferencyjnymi.
Architekci z Pracowni Architektonicznej Kazimierski i Rybka wydzielili również część pod restaurację. Łączna powierzchni budynku wyniesie 6 120 m2.

Planowany termin zakończenia budowy to koniec 2009 roku.

maj 2008

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej