Austriacy zbudują biurowce w Alejach Jerozolimskich

2007-05-22 13:39
Equator
Autor: brak danych

Immoeast-austriacki deweloper zbuduje w Alejach Jerozolimskich zespół biurowców. Pierwszy etap inwestycji, w którym powstanie budynek Equator ruszy w najbliższych tygodniach.

Equator - jeden z czterech budynków, który powstanie w Alejach Jerozolimskich będzie miał piętnaście pięter. Na parterze mieścić się będzie wysoki, wykładany drewnem i kamieniem hol. Zaplanowano także lokale usługowe i sale konferencyjne. Powierzchnia biurowa wyniesie 17,2 mkw. Gmach zostanie wyposażony w sześć wind, zainstalowany zostanie system zarządzania budynkiem. Obiekt zaprojektowali architekci z pracowni APA Wojciechowski.

Tuż obok Equatora powstaną kolejne biurowce. W sumie, cztery budynki będą miały 85 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Przedsięwzięcie będzie kosztować około 760 mln zł. Budowa pierwszego obiektu ma ruszyć w październiku tego roku. Kompleks czterech budynków będzie oddany do użytku w 2013 roku.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej