Astrum Business Park. Prochem buduje centrum biurowe w Warszawie

2013-06-20 11:30
Astrum Business Park. Centrum biurowe w Warszawie buduje Prochem
Autor: Autodesk W ramach inwestycji Astrum Business Park, za budowę której opowiada spółka Prochem, powstanie sześciokondygnacyjny budynek i trzy czterokondygnacyjne segmenty w głębi działki

Prochem rozpoczyna budowę centrum biurowo-usługowego Astrum Business Park. Inwestycja w Warszawie będzie realizowana etapami - zakończenie pierwszego etapu zaplanowano na 2015 rok. Centrum biurowe będzie realizowane zgodnie z koncepcją Modelowania Informacji o Budynku (BIM), z wykorzystaniem rozwiązań Autodesk.

Atrum Business Park. Nowe centrum biurowe w Warszawie

Centrum biurowo-usługowe Astrum Business Park powstanie przy skrzyżowaniu Al. Jerozolimskich i ul. Łopuszańskiej w Warszawie. W ramach inwestycji  zostanie wybudowany sześciokondygnacyjny budynek usytuowany wzdłuż ul. Łopuszańskiej i trzy czterokondygnacyjne segmenty w głębi działki. Łączna powierzchnia (biurowa i usługowa) wyniesie ok. 30 000 mkw. Inwestycja w Warszawie będzie realizowana w trzech etapach. Zakończenie prac i oddanie do użytku pierwszego etapu zaplanowana na 2015 rok.

Centrum biurowe Astrum Business Park zostało zaprojektowany przez firmę Prochem zgodnie z koncepcją Modelowania Informacji o Budynku (BIM) z wykorzystaniem platformy Autodesk Revit. Spółka podjęła decyzję o wdrożeniu procesu projektowego zgodnego z technologią BIM wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku - chodzi przede wszystkim o skrócenie czasu projektowania, możliwość dokładnego szacowania kosztów. Cyfrowy model 3D pozwala przeanalizować wiele wariantów, a także wychwycić błędy na etapie projektowania.

Astrum Business Park. Centrum biurowe w Warszawie buduje Prochem
Autor: Autodesk Budynek Centrum biurowo-usługowego Astrum Business Parkw Warszawie zostało zaprojektowany przez firmę Prochem zgodnie z koncepcją Modelowania Informacji o Budynku (BIM) przy wykorzystaniu Autodesk Revit
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej