Arkadia będzie większa

2016-05-17 16:38
Arkadia
Autor: materiał prasowy Fasada centrum Arkadia zostanie wysunięta w stronę ronda Radosława

Do czerwca 2017 ma potrwać rozbudowa stołecznej Arkadii. Inwestor Unibail-Rodamco zapowiada, że w nowej części powstaną restauracje oraz dodatkowe powierzchnie usługowe. Wartość inwestycji to około 60 mln zł.

Przebudowa warszawskiej Arkadii rozpocznie się w czerwcu 2016. Obiekt zostanie powiększony o 2 tys. m², a rozbudowa obejmie łącznie aż 9 tys. m². W nowej części budynku na I piętrze powstanie 8 restauracji. Największa z nich, z przeszkloną fasadą i tarasem, będzie miała powierzchnię 1200 m². W tej strefie powstaną również dodatkowe toalety. W budynku usprawnione zostaną pionowe ciągi komunikacyjne, zniknie panoramiczna winda. Główna fasada centrum zostanie wysunieta w stronę ronda Radosława. Przebudowane zostaną również wejścia z parkingu. Na zewnętrz budynku powstanie m.in. plac zabaw dla dzieci, wymieniona zostanie fontanna na dziedzińcu. Powiększy się również liczba miejsc postojowych dla rowerzystów. Będą one zadaszone i monitorowane.

Prace związane z rozbudową i rearanżacją centrum będą prowadzone tak, aby nie zakłócały normalnego funkcjonowania galerii i nie wpływały na komfort odwiedzajacych klientów.

Arkadia
Autor: materiał prasowy Arkadia zostanie powiększona o 2 tys. m²

Nazwa inwestycji: Arkadia
Lokalizacja: al. Jana Pawła II 82, Warszawa
Funkcja: centrum handlowe
Inwestor: Unibail-Rodamco
Projekt wykonawczy: SUD Polska
Projekt koncepcyjny: Saguez&Partners
Rozpoczęcie rozbudowy: czerwiec 2016
Zakończenie rozbudowy: czerwiec 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej