Arkadia będzie większa

2016-05-17 16:38
Arkadia
Autor: materiał prasowy Fasada centrum Arkadia zostanie wysunięta w stronę ronda Radosława

Do czerwca 2017 ma potrwać rozbudowa stołecznej Arkadii. Inwestor Unibail-Rodamco zapowiada, że w nowej części powstaną restauracje oraz dodatkowe powierzchnie usługowe. Wartość inwestycji to około 60 mln zł.

Przebudowa warszawskiej Arkadii rozpocznie się w czerwcu 2016. Obiekt zostanie powiększony o 2 tys. m², a rozbudowa obejmie łącznie aż 9 tys. m². W nowej części budynku na I piętrze powstanie 8 restauracji. Największa z nich, z przeszkloną fasadą i tarasem, będzie miała powierzchnię 1200 m². W tej strefie powstaną również dodatkowe toalety. W budynku usprawnione zostaną pionowe ciągi komunikacyjne, zniknie panoramiczna winda. Główna fasada centrum zostanie wysunieta w stronę ronda Radosława. Przebudowane zostaną również wejścia z parkingu. Na zewnętrz budynku powstanie m.in. plac zabaw dla dzieci, wymieniona zostanie fontanna na dziedzińcu. Powiększy się również liczba miejsc postojowych dla rowerzystów. Będą one zadaszone i monitorowane.

Prace związane z rozbudową i rearanżacją centrum będą prowadzone tak, aby nie zakłócały normalnego funkcjonowania galerii i nie wpływały na komfort odwiedzajacych klientów.

Arkadia
Autor: materiał prasowy Arkadia zostanie powiększona o 2 tys. m²

Nazwa inwestycji: Arkadia
Lokalizacja: al. Jana Pawła II 82, Warszawa
Funkcja: centrum handlowe
Inwestor: Unibail-Rodamco
Projekt wykonawczy: SUD Polska
Projekt koncepcyjny: Saguez&Partners
Rozpoczęcie rozbudowy: czerwiec 2016
Zakończenie rozbudowy: czerwiec 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej