Apartamenty wypoczynkowe w Kołobrzegu

2016-09-28 13:13
Apartamenty wypoczynkowe w Kołobrzegu
Autor: materiał prasowy Sun & Snow wybuduje w Kołobrzegu przy ul. Plażowej dwa 5-kondygnacyjne apartamenty wypoczynkowe

Sun & Snow wybuduje w Kołobrzegu dwa 5-kondygnacyjne apartamenty wypoczynkowe. Powstaną one tuż nad morzem, w pobliżu projektowanego molo. Zakończenie inwestycji planowane jest na lipiec 2017.

Sun & Snow Resorts Kołobrzeg powstaje przy ul. Plażowej. W budynkach będzie 97 jedno-, dwu- i trzypokojowych apartamentów o metrażach od 29 do 73 m². Każdy z nich będzie miał wyodrębnioną strefę dzienną czyli salon połączony z aneksem kuchennym. Na terenie obiektów znajdzie się recepcja hotelowa, kawiarnia z tarasem widokowym oraz kryty basen i sauna. W hali garażowej zaprojektowano 42 miejsca postojowe. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Feniks z Gorzowa Wielkopolskiego. Budowa ruszyła w kwietniu 2016.

Apartamenty powstaną w zachodniej części Kołobrzegu, w odległości zaledwie 350 m od plaży. Budynki będą graniczyły z obszarem Natura 2000, dzięki czemu pomiędzy nimi, a plażą będą jedynie tereny zielone. Na przedłużeniu ulicy Plażowej, w pobliżu inwestycji, planowane jest powstanie nowego molo. Według założeń będzie miało ono ponad 250 m i dwie platformy widokowe.

Architekci zaprojektowali obiekty tak aby współgrały z otaczającą przyrodą i nawiązywały do nadmorskiego klimatu. Elementem charakterystycznym będą kosze plażowe, które znajdą sie na przestronnych tarasach.

Apartamenty mogą kupić osoby które poszukują własnego wakacyjnergo lokum oraz inwestorzy zainteresowani usługą wynajmu, z którymi umowy mogą być podpisane nawet na 10 lat.

Apartamenty wypoczynkowe w Kołobrzegu
Autor: materiał prasowy Apartamentowce mają być gotowe w lipcu 2017
Apartamenty wypoczynkowe w Kołobrzegu
Autor: materiał prasowy W budynkach powstanie 97 jedno-, dwu- i trzypokojowych apartamentów

Nazwa inwestycji: Sun & Snow Resorts Kołobrzeg
Lokalizacja: Kołobrzeg, ul. Plażowa
Funkcja: apartamentowiec
Inwestor: Sun & Snow sp. z o.o.
Generalny wykonawca: Feniks
Liczba kondygnacji: 5
Zakończenie budowy: lipiec 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej