Apartamenty wypoczynkowe w Kołobrzegu

2016-09-28 13:13
Apartamenty wypoczynkowe w Kołobrzegu
Autor: materiał prasowy Sun & Snow wybuduje w Kołobrzegu przy ul. Plażowej dwa 5-kondygnacyjne apartamenty wypoczynkowe

Sun & Snow wybuduje w Kołobrzegu dwa 5-kondygnacyjne apartamenty wypoczynkowe. Powstaną one tuż nad morzem, w pobliżu projektowanego molo. Zakończenie inwestycji planowane jest na lipiec 2017.

Sun & Snow Resorts Kołobrzeg powstaje przy ul. Plażowej. W budynkach będzie 97 jedno-, dwu- i trzypokojowych apartamentów o metrażach od 29 do 73 m². Każdy z nich będzie miał wyodrębnioną strefę dzienną czyli salon połączony z aneksem kuchennym. Na terenie obiektów znajdzie się recepcja hotelowa, kawiarnia z tarasem widokowym oraz kryty basen i sauna. W hali garażowej zaprojektowano 42 miejsca postojowe. Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Feniks z Gorzowa Wielkopolskiego. Budowa ruszyła w kwietniu 2016.

Apartamenty powstaną w zachodniej części Kołobrzegu, w odległości zaledwie 350 m od plaży. Budynki będą graniczyły z obszarem Natura 2000, dzięki czemu pomiędzy nimi, a plażą będą jedynie tereny zielone. Na przedłużeniu ulicy Plażowej, w pobliżu inwestycji, planowane jest powstanie nowego molo. Według założeń będzie miało ono ponad 250 m i dwie platformy widokowe.

Architekci zaprojektowali obiekty tak aby współgrały z otaczającą przyrodą i nawiązywały do nadmorskiego klimatu. Elementem charakterystycznym będą kosze plażowe, które znajdą sie na przestronnych tarasach.

Apartamenty mogą kupić osoby które poszukują własnego wakacyjnergo lokum oraz inwestorzy zainteresowani usługą wynajmu, z którymi umowy mogą być podpisane nawet na 10 lat.

Apartamenty wypoczynkowe w Kołobrzegu
Autor: materiał prasowy Apartamentowce mają być gotowe w lipcu 2017
Apartamenty wypoczynkowe w Kołobrzegu
Autor: materiał prasowy W budynkach powstanie 97 jedno-, dwu- i trzypokojowych apartamentów

Nazwa inwestycji: Sun & Snow Resorts Kołobrzeg
Lokalizacja: Kołobrzeg, ul. Plażowa
Funkcja: apartamentowiec
Inwestor: Sun & Snow sp. z o.o.
Generalny wykonawca: Feniks
Liczba kondygnacji: 5
Zakończenie budowy: lipiec 2017

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej