Adgar Plaza B – kolejny budynek biurowy w kompleksie Adgar otwarty

2010-10-29 13:16
Adgar Plaza, budynek B
Autor: Questia Sp. z o.o. Kompleks biurowy Adgar usytuowany na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2

Firma Adgar Postępu dokonała oficjalnego otwarcia budynku Adgar Plaza B, należącego do kompleksu Adgar. PartyLite i Mostostal Warszawa, to pierwsi najemcy tego 10-piętrowego biurowca klasy A o powierzchni najmu wynoszącej 11 700 m2. W sumie w Adgar Plaza B zostało już wynajęte około 70% dostępnej powierzchni biurowej.

Jesteśmy zadowoleni z postępu wynajmu powierzchni biurowej w Adgar Plaza. Fakt, że już w momencie oficjalnego otwarcia budynku Adgar Plaza B mamy podpisane umowy dotyczące około 70% dostępnej w nim powierzchni dowodzi, że najemcy doceniają oferowane przez nas wyjątkowe warunki sprzyjające efektywnej pracy - powiedział Eyal Litwin, wiceprezes w Adgar Investments & Development Ltd.

- Wraz z intensywnym rozwojem Mostostalu Warszawa wzrosły nasze potrzeby w zakresie wynajmu wysokiej jakości powierzchni biurowej. W oparciu o wieloletnie, dobre doświadczenia współpracy z firmą Adgar, postanowiliśmy rozszerzyć zakres naszej współpracy i wynająć dodatkowe 3 piętra w ich najnowszej inwestycji. Z dotychczasowego doświadczenia wysoko oceniamy usługi oferowane przez Adgar jako właściciela i zarządcy obiektu - powiedział Włodzimierz Woźniakowski, Członek Zarządu i Dyrektor Finansowy spółki Mostostal Warszawa SA.

- Cieszymy się z prestiżowej lokalizacji naszej nowej siedziby. Ze względu na nasz unikalny model biznesowy, który daje naszym współpracownikom, głównie kobietom, możliwość prowadzenia biznesu z domu, w naszym polskim biurze pracuje na stałe tylko 7 osób. Jednocześnie, jako międzynarodowa firma przywiązujemy dużą wagę do nowoczesnych rozwiązań telekomunikacyjnych w Adgar Plaza, które ułatwią nam łączność z oddziałami naszej firmy na całym świecie. Doceniamy także wyjątkowe warunki pracy: panoramiczne okna z widokiem na wewnętrzny dziedziniec zapewniające doświetlenie naturalnym światłem oraz Centrum Konferencyjne Adgar Plaza, w którym możemy organizować większe spotkania - wyjaśnia Tomasz Stanisławski, Dyrektor Generalny PartyLite.

Kompleks biurowy Adgar usytuowany w centrum biznesowym na Mokotowie w Warszawie składa się z budynku Adgar Business Centre o powierzchni 11 600 m2 oraz dwóch nowych 10-piętrowych budynków klasy A: Adgar Plaza A i B o łącznej powierzchni 27 000 m2. Wszystkie trzy budynki tworzą razem nowoczesny, dobrze wyposażony kompleks biurowy o całkowitej powierzchni najmu 39 000m2 zapewniający warunki sprzyjające efektywnej pracy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej