Zapisz się na CAD MAT - to ostatnia szansa!

2008-09-22 14:14
Zapisz się na CAD MAT - to ostatnia szansa!
Autor: MAT Zapisz się na CAD MAT - to ostatnia szansa!

UWAGA: Za niespełna tydzień (26.09.2008) kończą się zapisy na jedną z największych w tym roku imprez branży CAD/CAM! Już 3 października 2008 roku rusza CAD MAT 2009. To niepowtarzalna okazja przetestowania szeregu oprogramowań pomocnych w pracy każdego inżyniera oraz wyjątkowa możliwość zapoznania się ze sprzętem komputerowym dedykowanym profesjonalistom.

Tegoroczna edycja CAD MAT 2009 odbywa się pod nazwą "BANDA ZBÓJA!", ponieważ tematem przewodnim imprezy będzie praca zespołowa - w głównej mierze projektowanie współbieżne i praca wielu projektantów na jednym projekcie w czasie rzeczywistym. CAD MAT 2009 będzie pierwszą imprezą branżową w naszym kraju, na której każdy gość będzie mógł zobaczyć możliwości oprogramowania Autodesk w zastosowaniach grupowych. Specjaliści firmy MAT pokażą nie tylko szybkość wspólnego tworzenia projektów, ale również prostotę z jaką można wspólnymi siłami tworzyć coś, co w pojedynkę zajmuje o wiele więcej czasu.

Spotkanie zostało skonstruowane tak, by każdy znalazł coś dla siebie - poniżej opis panelu ogólnego, na który składa się kilka bloków tematycznych, związanych z poszczególnymi branżami.

Szczegółowe agendy dla poszczególnych sesji seminaryjnych

W krakowskiej Villi Decjusza (ul. 28 Lipca 1943 roku 17 A, Kraków) - 3 października 2008 roku - przez cały dzień uczestnicy spotkania będą rozmawiać, sprawdzać i prezentować nie tylko najnowsze rozwiązania związane z oprogramowaniem dla branży CAD, ale także z profesjonalnym sprzętem firmy HP - dedykowanym zastosowaniom profesjonalnym.

Spotkanie przeznaczone jest dla mechaników, elektryków, budowlańców, architektów, przedstawicieli inżynierii cywilnej oraz wodnej, a także dla kadry zarządzającej. Jednym słowem dla wszystkich związanych z branżą CAD.

Więcej informacji na temat CAD MAT 2009 wraz z formularzem rejestracyjnym (udział można zgłosić także telefonicznie) jest dostępny na stronie organizatora spotkania, spółki MAT.

Wszelkich informacji udziela:
Marcin Kąkol
e-mail: m.kakol@mat.net.pl
tel.: (012) 252 06 02

Udział w CAD MAT 2009 jest oczywiście całkowicie bezpłatny!

FOTO:MAT

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej