Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Narzędzia budowlane

Dekorowanie ścian

Tagi:
gąbka
,
Magnat
,
narzędzia malarskie
,
paca
,
pędzel
,
rękawica do dekoracji
,
Śnieżka
,
szpachelka
,
wałek

Narzędzia malarskie usprawniają pracę i pozwalają osiągać profesjonalne efekty dekoracyjne.

Fot.: Fabryka Farb i Lakierów Śnieżka S.A.

Kolekcja narzędzi MAGNAT firmy Śnieżka S.A. obejmuje zarówno podstawowe narzędzia (pędzle, wałki), jak również te zaawansowane, pozwalające uzyskać różnorodne efekty dekoracyjne, np.: pace, szpachelki, rękawice, gąbki czy specjalne wałki do dekoracji (5 wzorów). Narzędzia przeznaczone są do wykonywania powłok malarskich, lakierniczych i dekoracyjnych.

W ofercie, obok tradycyjnych pędzli do farb wodnych oraz rozpuszczalnikowych, znajdują się płaskie skośne pędzle MAGNAT, służące do malowania kątów i wykonywania połączeń dwóch kolorów. Pędzle mają ergonomiczny kształt, dopasowany do sposobu ułożenia ręki podczas malowania. Wszystkie wykonane są z gęstego, syntetycznego włosia, dzięki czemu charakteryzuje je długa żywotność i sztywność włosia w trakcie malowania.
Do wyboru są również wałki o różnej szerokości i wysokości włosia (runa). Do malowania dużych powierzchni można użyć wałki szerokie, ponad 20-centymetrowe, do małych powierzchni oraz precyzyjnych prac należy wybrać miniwałki o mniejszej średnicy i szerokości około 10 cm. Zróżnicowana wysokość włosia (od 10 do 25 mm) pozwala na sprawne nakładanie koloru na wszystkie typy ścian: od bardzo gładkich, przez porowate, aż po strukturalne.
Ciekawe efekty można uzyskać również dzięki pacom, szpachelkom, gąbkom i wałkom dekoracyjnym. Są to np. pace weneckie do aplikacji Stiuku Weneckiego MAGNAT Style, pace gąbkowe sprawdzające się w aplikacji Marmuru Klasycznego, Trawertynu, czy Pergameno MAGNAT Style, a nawet specjalna rękawica do dekoracji, która ułatwia wykonywanie tzw. „przecierek”. W kolekcji można też znaleźć pięć gumowych wałków, dzięki którym można uzyskać ciekawe efektyy.

W ofercie znalazła się również usprawniająca pracę lekka, teleskopowa rączka do wałków malarskich lub kija malarskiego. Pozwala ona bez pomocy drabiny sięgnąć nawet na odległość 240 cm.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: