Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Instalacje wodne

Kabiny prysznicowe. Prysznic bez brodzika - zdjęcia projektów łazienek

Tagi:
kabiny prysznicowe
,
kabiny prysznicowe bez brodzika
,
projekty łazienek
,
projekty łazienek zdjęcia
,
prysznic
,
prysznic bez brodzika

Prysznic bez typowego brodzika to minimalistyczne rozwiązanie, które wciąż chętnie w projektach łazienek wykorzystują architekci. Można też zauważyć powrót wanny do projektów architektów, które są wolnostojące i mają piękne kształty. Prysznic to tylko panel lub deszczownica, ewentualnie płytki brodzik zrównany z podłogą

Możliwość aranżacji wnętrza łazienki w dowolny sposób to jedna z ważniejszych zalet kabin prysznicowych bez brodzika. Prysznic można umieścić w tym wypadku w łazience wszędzie, wystarczy zamontowanie odpływu: punktowego lub liniowego. Jeśli łazienka jest wystarczająco duża architekci pozostawiają przestrzeń otwartą, w przypadku mniejszej łazienki osłaniają prysznic szklaną ścianką. Na zdjęciach - projekty łazienek zarówno polskich jak i zagranicznych architektów wnętrz.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: