Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Instalacje elektryczne

Włącznik o niepowtarzalnych kształtach

Tagi:
B.Cube
,
Berker
,
Berker B.Cube
,
instalacja elektryczna
,
światło
,
włącznik oświetlenia

Włączniki oświetlenia wykonane według nowoczesnego, ponadczasowego wzornictwa są ważnym elementem w urządzaniu wnętrz.

Fot.: Berker

Włącznik B.Cube firmy Berker został zaprojektowany razem z biurem z Monachium „brains4design”. Dzięki swym kształtom oraz wrażeniu trójwymiarowości stanowi ozdobę dla każdego wnętrza. Wyraźne linie, płaskie powierzchnie oraz ścięta ramka nadają włącznikowi charakterystyczny kształt. W połączeniu z systemem KNX/EIB włącznik może służyć do sterowania oświetleniem, temperaturą w pomieszczeniu, żaluzjami i instalacjami alarmowymi.
Wzornictwo B.Cube obejmuje też gniazda antenowe, czujniki, regulatory i wiele innych elementów wyposażenia. 180 wariantów obejmuje najróżniejsze zakresy zastosowań, począwszy od zwykłego gniazdka, przez ściemniacz, a skończywszy na pięciokrotnej kombinacji elementów. Wersję bryzgoszczelną można zamontować w łazience, kuchni lub w piwnicy oraz wszędzie, gdzie występuje woda lub wilgoć.
Produkty są wykonane z mieszanki materiałów, która jest odporna na zarysowania, łatwa w czyszczeniu i trwała. Znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie mieszkaniowym, jak i w obiektach biurowych i przemysłowych. Dostępne są w kolorze śnieżnobiałym oraz kremowym.

Galeria
Pokaz slajdów:

Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
Grupa ZPR Media:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: