Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Katalog Inwestycje Budowlane

INWESTYCJE BUDOWLANE-murator 2013

INWESTYCJE BUDOWLANE-murator 2013


Przewodnik po rynku inwestycji budowlanych w Polsce, stanowiący kompendium wiedzy dla inwestorów polskich i zagranicznych, którzy szukają partnerów do współpracy przy planowaniu i realizacji inwestycji. Zawiera prezentacje znanych na rynku firm budowlanych - generalnych wykonawców, architektów, wykonawców branżowych, ilustrowany przegląd obiektów zrealizowanych w dwóch ostatnich latach, a także raporty na temat sytuacji w polskim budownictwie


Nakład: 12 000 egzemplarzy
Data wydania: grudzień 2012
Dystrybucja:  bezpośrednia, bezpłatna
Opracowanie w języku polskim i angielskim


Zapraszamy do współpracy

Katalog "INWESTYCJE BUDOWLANE-murator" to publikacja dla inwestorów i wszystkich, którzy chcą wiedzieć co dzieje się na rynku inwestycji budowlanych w Polsce. Stanowi obszerną bazę firm liczących się dla podmiotów odpowiedzialnych za realizację inwestycji, zawiera analizy rynkowe, komentarze ekspertów oraz raporty na temat sytuacji w różnych sektorach polskiego budownictwa. Publikacja dostępna na konferencjach, seminariach, targach i szkoleniach, skierowanych do inwestorów, przedstawicieli jednostek samorządu terytorialnego i kadry zarządzającej, architektów, wykonawców, deweloperów, zarządców nieruchomości itp.
Zapraszamy do współpracy:
tel. 22 590 51 73,
 e-mail: inwestycje@murator.com.pl

Raporty z edycji 2013

 • PMR

  "Analiza rynku budowlanego"
  Opracownie raportu PMR. Pobierz>>

  Jeszcze niedawno tylko firmy budowlane zapowiadały kryzys, pogarszanie się koniunktury i sytuacji w budownictwie, zaś rzeczywiste wskaźniki były jeszcze całkiem niezłe. Teraz już i te ostatnie nie pozostawiają złudzeń – w 2013 roku polski rynek budowlany zmniejszy się, oby tylko o jedno- a nie dwucyfrowy procent...

 • AMRON

  "Mieszkań sporo, chętnych mniej"
  Opracowanie raportu Centrum Analiz i Monitorowania Rynku Obrotu Nieruchomościami. Pobierz>>
  Rok 2012 przyniósł zasadnicze zmiany na rynku mieszkaniowym, na co wpływ miała przede wszystkim trudna sytuacja makroekonomiczna w Europie, spadające tempo wzrostu gospodarczego w kraju, a także procesy dostawcze, związane z wprowadzeniem nowych regulacji i przepisów prawnych.

 • CBRE

  "Czas wyzwań na rynku powierzchni handlowych"
  Opracowanie raportu CBRE. Pobierz>>

  Polski rynek centrów handlowych rozpoczyna trzecią dekadę ciągłego i szybkiego rozwoju. Po dwudziestu latach wzrostu kierowanego ogromnym popytem liczba centrów handlowych w największych miastach Polaki jest stosunkowo duża, choć nadal pozostają nisze rynkowe.

 • Cushman & Wakefield

  "Infrastruktura drogowa wytycza magazynowy szlak"
  Opracowanie raportu Cushman & Wakefield. Pobierz>>

  W 2013 roku rynek powierzchni magazynowych w Polsce będzie się rozwijał zgodnie z tendencjami zaobserwowanymi w 2012 roku. Większość nowych obiektów powstanie w systemie built-to-suit lub będzie uzależniona od podpisania umów typu pre-let.

 • DTZ

  "Jak biurowiec, to najlepiej w Warszawie"
  Opracowanie raportu DTZ a UGL Company.  Pobierz>>

  Biorąc pod uwagę Warszawę i osiem najbardziej rozwiniętych rynków regionalnych - Kraków, Wrocław, Trójmiasto, Katowice, Łódź, Poznań, Lublin oraz Szczecin, całkowite zasoby powierzchni biurowej w Polsce wynoszą 6,1 mln mkw., z czego 3,75 mln mkw. (61%) znajduje się w Warszawie.

 • Horwath HTL

  "Hoteli mamy więcej dzięki EURO 2012"
  Opracowanie raportu Horwath HTL. Pobierz>>

  Rok 2012, w którym nasz kraj wspólnie z Ukrainą był organizatorem EURO 2012, to niezwykle interesujący czas dla polskiej branży hotelowej. Zmiany odczuwalne były w większości sfer gospodarczych, w tym także w hotelarstwie.

Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: