Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokują reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz Adblock, następnie Odśwież stronę
Przejdź do serwisu
adb_popup_graphic

Wieści z rynku

Projektowanie zabezpieczeń przeciwpożarowych - nowoczesne systemy i autorskie rozwiązania

Tagi:
ochrona przeciwpożarowa
,
Pliszka
,
ppoż
,
projektowanie
,
systemy przeciwpożarowe
,
TDC
,
Victaulic
,
zabezpieczenia przeciwpożarowe

Ostatnie WOLNE miejsca! Na konferencję na temat ochrony przeciwpożarowej budynków, projektowania systemów z uwzględnieniem nowoczesnej technologii ppoż. 24 października 2013 r.  zapraszają eksperci zabezpieczeń przeciwpożarowych firmy Pliszka, Victaulic i TDC.

Organizatorzy, firmy Pliszka, Victaulic i TDC Top Design Chwaszczyno zapraszają do Płocka, 24-25 października do hotelu Kawallo. Konferencję "Zwiększanie konkurencyjności projektów dzięki wsparciu ze strony ekspertów branży przeciwpożarowej” poprowadzą eksperci od zabezpieczeń ppoż.

Aktualne Prawo Budowlane nie wymaga stosowania systemów przeciwpożarowych z uwzględnieniem rozwoju technologii w zakresie ppoż. Inwestor jednak wymaga projektowania rozwiązań dostosowanych do swoich potrzeb i wymagań ubezpieczycieli. Dlatego zaproszeni eksperci przedstawią projekty skutecznych zabezpieczeń przeciwpożarowych opartych nieraz na autorskich rozwiązaniach.

Podczas spotkania zostaną przedstawione tematy:

  • Projektowanie w oparciu o rozwiązania inżynieringu przeciwpożarowego z wykorzystaniem nowoczesnych technologii gaśniczych
  • Nowoczesne systemy mgłowe stosowane do zabezpieczeń obiektów komercyjnych i przemysłowych
  • Przeciwpożarowe oraz przeciwwybuchowe zabezpieczenia maszyn i urządzeń zgodnie z Dyrektywą Maszynową, w tym zabezpieczenia stref i przestrzeni zagrożonych wybuchem zgodnie z rozporządzeniem do Dyrektywy Atex
  • Innowacyjne rozwiązania w instalacjach tryskaczowych
  • Fotoluminescencyjne systemy ewakuacji. Zwiększenie bezpieczeństwa publicznego poprzez systemowe rozwiązania firmy TDC w aspekcie obowiązujących przepisów.

Aby zgłosić swój udział w Konferencji, należy przesłać na adres e-mail: marketing@pliszka.pl wypełniony formularz zgłoszeniowy. Koszt uczestnictwa to 480 zł.

Szczególy dotyczące programu i uczestnictwa w konferencji dostępne na stronie www.pliszka.pl


Czytaj dalej:
  • 1
  • 2
Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody ZPR Media S.A.. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części z naruszeniem prawa tzn. bez zgody ZPR Media S.A. jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.
W serwisie:
ZPR Media S.A.:
Serwisy internetowe:
Dom i ogród:
Architektura i budownictwo:
Styl życia:
Rozrywka, informacja:
Hobby i wypoczynek:
Wideo:
Zakupy:
Miesięcznik: