Okucia okienne activPilot w oknach DAKO

2011-07-15 12:28
Okucia activPilot
Autor: DAKO

Od 1 lipca 2011 roku, standardem DAKO w oknach PVC, drewna i aluminium są okucia okienne activPilot. Tego typu okucia do okien są eleganckie i łatwe do utrzymania w czystości.

System ryglowania okuć okiennych activPilot jest oparty na trzpieniach w kształcie ośmiokątnych grzybków. Grzybki te współpracują zarówno z zaczepami standardowymi jak i antywłamaniowymi, ze stali - im więcej jest grzybków stalowych, tym okno staje się bardziej odporne na włamanie.

Okucia okienne activPilot umożliwia użytkownikom samodzielny wybór poziomu bezpieczeństwa okuć okiennych.

Przeczytaj również: Drzwi zewnętrzne PVC, z przekładką ograniczającą przemarzanie

Okna PVC charakteryzują sie tym, że należy okresowo regulować docisk ramy do skrzydła okna. W activPilocie zabieg ten odbywa się za pomocą tych samych grzybków, które ryglują okucie. Mechanizm jest łatwy w regulacji. Ponadto, regulacja ta jest trwała i nie wymaga zastosowania żadnych narzędzi. Okucia okienne activPilot można łatwo rozszerzać o dodatkowe funkcje.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej