Okucia mechaniczne Schüco AvanTec SimplySmart do okien aluminiowych

2015-08-07 10:02
budowa okucia okiennego Schüco AvanTec SimplySmart
Autor: Schüco Okucie okienne Schüco AvanTec SimplySmart

Najnowsze okucia okienne Schüco AvanTec SimplySmart zaprojektowano specjalnie do okien aluminiowych z serii Schüco AWS. Okucia są całkowicie niewidoczne i umożliwiają realizację funkcjonalnych okien o dużych wymiarach.

Mechaniczne okucia okienne Schüco AvanTec SimplySmart o maksymalnym kącie rozwarcia pozwalają na stosowanie dużych i bardzo ciężkich przeszkleń do 250 kg. Wszystkie elementy mechanizmu są całkowicie ukryte w wąskiej ramie okiennej, dzięki czemu stolarka wygląda wyjątkowo estetycznie. Ponadto rozwiązanie daje możliwość rozwarcia skrzydła okiennego aż o 180º.

Dodatkowa zaleta okucia okiennego to łatwy i szybki montaż. Poszczególne jego elementy montowane są „na wcisk”, bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi. Montaż może być przeprowadzany w pozycji docelowej i nie wymaga zachowania sztywno określonej sekwencji działań. Możliwość rozpoczęcia obróbki od dowolnego elementu znacznie przyspiesza pracę i eliminuje ewentualne błędy. Elastyczne rozwiązanie pozwala ponadto na podniesienie klasy antywłamaniowej okna w dowolnym czasie już po montażu. Dzięki modułowej budowie mechanizmu można go łatwo uzupełnić o dodatkowe elementy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej