Okucia mechaniczne Schüco AvanTec SimplySmart do okien aluminiowych

2015-08-07 10:02
budowa okucia okiennego Schüco AvanTec SimplySmart
Autor: Schüco Okucie okienne Schüco AvanTec SimplySmart

Najnowsze okucia okienne Schüco AvanTec SimplySmart zaprojektowano specjalnie do okien aluminiowych z serii Schüco AWS. Okucia są całkowicie niewidoczne i umożliwiają realizację funkcjonalnych okien o dużych wymiarach.

Mechaniczne okucia okienne Schüco AvanTec SimplySmart o maksymalnym kącie rozwarcia pozwalają na stosowanie dużych i bardzo ciężkich przeszkleń do 250 kg. Wszystkie elementy mechanizmu są całkowicie ukryte w wąskiej ramie okiennej, dzięki czemu stolarka wygląda wyjątkowo estetycznie. Ponadto rozwiązanie daje możliwość rozwarcia skrzydła okiennego aż o 180º.

Dodatkowa zaleta okucia okiennego to łatwy i szybki montaż. Poszczególne jego elementy montowane są „na wcisk”, bez konieczności użycia jakichkolwiek narzędzi. Montaż może być przeprowadzany w pozycji docelowej i nie wymaga zachowania sztywno określonej sekwencji działań. Możliwość rozpoczęcia obróbki od dowolnego elementu znacznie przyspiesza pracę i eliminuje ewentualne błędy. Elastyczne rozwiązanie pozwala ponadto na podniesienie klasy antywłamaniowej okna w dowolnym czasie już po montażu. Dzięki modułowej budowie mechanizmu można go łatwo uzupełnić o dodatkowe elementy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej