Anafi: grzejniki łazienkowe

2007-05-29 13:19
Anafi: grzejniki łazienkowe
Autor: Purmo Rettig Heating

Firma Purmo Rettig Heating wprowadziła do sprzedaży grzejniki łazienkowe - Palia. Grzejniki przeznaczone do dużych łazienek. Wysokość promiennika waha się od 1,2 do 1,8 m.

Grzejnik łazienkowy Anafi (dawna nazwa Palia) firmy Rettig Heating jest duży i jednocześnie smukły. Każda rurka jest wygięta pod kątem prostym na innej wysokości, co powoduje, że kolektory układają się w fale. Zaletą tego modelu jest także praktyczny system zawieszeń. Dołączony do każdego grzejnika zestaw zawieszeń pozwala na regulację odległości między grzejnikiem a ścianą do 12 mm.

Urządzenie jest produkowane w fabryce koncernu w Austrii. Polscy klienci mogą sprowadzić ten model na zamówienie (w dowolnym kolorze z palety RAL). Promiennik ma podwójne zabezpieczenie antykorozyjne - jest malowany metodą anaforezy i napylania elektrostatycznego. Do łączenia elementów grzejnika producent stosuje specjalny spaw bez użycia lutu, a końcówki kolektorów są zagniatane. Dzięki tym zabiegom grzejniki łazienkowe mają trwałą i idealnie gładką powłokę, którą łatwo utrzymać w czystości. Można również do nich podłączyć grzałkę elektryczną.
Palia jest dostępna w czterech rozmiarach: w dwóch szerokościach - 57 i 63 cm i czterech wysokościach: 1,2, 1,5, 1,6 i 1,8 m.
Producent udziela 10-letniej gwarancji na szczelność i 6-letniej gwarancji na wykończenie powierzchni. Grzejnik łazienkowe mają deklarację zgodności z polską normą i atesty higieniczne. Grzejniki sprawdzą się w aranżacji łazienek dużych.

Dane techniczne:

  • Maksymalna temperatura - 110oC
  • Maksymalne ciśnienie robocze - 10 bar
  • Moc najmniejszej Palii o wymiarach: szerokość - 57 cm; wysokość - 1,2 cm wynosi 486 W przy parametrach 75/65/20oC
  • Moc największej Palii o wymiarach: szerokość - 63 cm; wysokość - 1,8 cm wynosi 735 W przy parametrach 75/65/20oC
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej