Anafi: grzejniki łazienkowe

2007-05-29 13:19
Anafi: grzejniki łazienkowe
Autor: Purmo Rettig Heating

Firma Purmo Rettig Heating wprowadziła do sprzedaży grzejniki łazienkowe - Palia. Grzejniki przeznaczone do dużych łazienek. Wysokość promiennika waha się od 1,2 do 1,8 m.

Grzejnik łazienkowy Anafi (dawna nazwa Palia) firmy Rettig Heating jest duży i jednocześnie smukły. Każda rurka jest wygięta pod kątem prostym na innej wysokości, co powoduje, że kolektory układają się w fale. Zaletą tego modelu jest także praktyczny system zawieszeń. Dołączony do każdego grzejnika zestaw zawieszeń pozwala na regulację odległości między grzejnikiem a ścianą do 12 mm.

Urządzenie jest produkowane w fabryce koncernu w Austrii. Polscy klienci mogą sprowadzić ten model na zamówienie (w dowolnym kolorze z palety RAL). Promiennik ma podwójne zabezpieczenie antykorozyjne - jest malowany metodą anaforezy i napylania elektrostatycznego. Do łączenia elementów grzejnika producent stosuje specjalny spaw bez użycia lutu, a końcówki kolektorów są zagniatane. Dzięki tym zabiegom grzejniki łazienkowe mają trwałą i idealnie gładką powłokę, którą łatwo utrzymać w czystości. Można również do nich podłączyć grzałkę elektryczną.
Palia jest dostępna w czterech rozmiarach: w dwóch szerokościach - 57 i 63 cm i czterech wysokościach: 1,2, 1,5, 1,6 i 1,8 m.
Producent udziela 10-letniej gwarancji na szczelność i 6-letniej gwarancji na wykończenie powierzchni. Grzejnik łazienkowe mają deklarację zgodności z polską normą i atesty higieniczne. Grzejniki sprawdzą się w aranżacji łazienek dużych.

Dane techniczne:

  • Maksymalna temperatura - 110oC
  • Maksymalne ciśnienie robocze - 10 bar
  • Moc najmniejszej Palii o wymiarach: szerokość - 57 cm; wysokość - 1,2 cm wynosi 486 W przy parametrach 75/65/20oC
  • Moc największej Palii o wymiarach: szerokość - 63 cm; wysokość - 1,8 cm wynosi 735 W przy parametrach 75/65/20oC
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej