Zszywacz ręczny do mocowania przewodów

2008-08-08 17:29

Przydatny szczególnie dla monterów pracujących na co dzień z materiałami drewnianymi i drewnopochodnymi, dla majsterkowiczów oraz scenografów. Za pomocą zszywacza ze specjalnymi zszywkami przytwierdzanie przewodów staje się łatwe i szybkie, a powstałe mocowanie trwałe i ekonomiczne.

Firma Lange Łukaszuk wprowadziła do swojej oferty zszywacz ręczny NOVUS J-19 OKY. Jest to sprzęt dla profesjonalistów: montażystów scen, organizatorów targów, konstruktorów scenografii, specjalistów na budowach oraz amatorów. Jest poręczny, solidny i ekonomiczny w eksploatacji, pomocny przy kłopotliwym przytwierdzaniu kabli i przewodów. Specjalne zszywki, sprzedawane w zestawie, przytwierdzają przewody do 500 V. Dzięki regulacji siły wbijania zszywek, pozwala na pracę z różnymi materiałami. Nadaje się do mocowania zarówno kabli prostych jak i okrągłych, m.in. podczas budowy sceny na koncert, stoiska targowego, scenografii oraz na budowie. Ułożone w ten sposób kable i przewody wyglądają estetycznie i gwarantują bezpieczeństwo.
Zszywacze odpowiadają wymaganiom norm bezpieczeństwa: 89/392 EWG i.d.F., 91/368 EWG, prEN 792-13, EN 292-1, EN 292-2, ISO 8662-11, DIN 45635-66-KL2. Obudowy oraz wszelkie części zszywaczy i nitownic marki Novus, jako przyjazne dla środowiska, mają certyfikat DIN EN ISO 14001, a jakość produkcji potwierdzona jest certyfikatem DIN EN ISO 9001. Gwarancja na zszywacze wynosi 2 lata.

Właściwości:

  • przeznaczony do przytwierdzania przewodów na napięcie 230-500 V, płaskich oraz okrągłych,
  • zszywki typu O, K, Y: z tworzywa sztucznego, białe klipsy przylegające do przewodów oraz metalowe zszywki mocujące klipsy do powierzchni,
  • solidna, metalowa obudowa zszywacza,
  • regulacja siły wbijania,
  • w zestawie: walizka z tworzywa sztucznego, zestaw startowy zszywek dwóch rodzajów (350 szt.).

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Tekst sponsorowany

Czytaj więcej