Zszywacz młotkowy Milwaukee

2015-09-09 11:54
zszywacz młotkowy
Autor: TECHTRONIC INDUSTRIES (TTI) Zszywacz młotkowy Milwaukee

Najnowszy zszywacz młotkowy Milwaukee jest niezawodny i wygodny w użytkowaniu. Narzędzie zaprojektowano w taki sposób, aby było odporne na upadek z wysokości nawet 3 m, a jego trwałość wydłużono trzykrotnie w porównaniu z innymi zszywaczami ręcznymi dostępnymi na rynku.

Zszywacz młotkowy wyróżnia przede wszystkim wzmocniona obudowa, dzięki której narzędzie jest odporne na uszkodzenia mechaniczne, w tym upadek z wysokości nawet do 3 m. Specjalnie zabezpieczony przed uszkodzeniem jest także magazynek zszywek. Zintegrowany rozszywacz umożliwia usuwanie wystających zszywek z powierzchni roboczej. Obudowa narzędzia pozwala dobijać zszywki. Dużym udogodnieniem dla użytkowników jest możliwość podglądu ilości zszywek w magazynku, a w razie konieczności łatwe ich uzupełnienie.
Zszywacz młotkowy jest kompatybilny ze zszywkami Arrow T50®, Novus typ 11 G, Tacwise typ 140, Stanley typ G – 8 / 10 / 12 mm (szer. 10,6 mm).

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej