Zamiatarka Starmix-Haaga zamiast tradycyjnego sprzątania posadzek, parkingów i chodników

2012-06-08 11:34
Zamiatarka Starmix-Haaga zamiast tradycyjnego sprzątania
Autor: Starmix-Haaga Zamiatarka Starmix-Haaga zamiast tradycyjnego sprzątania

Urządzenia zamiatające do zastosowań przemysłowych wzbogaciła nowa zamiatarka ręczna Starmix-Haaga. W porównaniu z tradycyjnym sprzątaniem, jest to rozwiązanie dużo bardziej wydajne oraz tańsze biorąc pod uwagę czas i koszt pracy ekipy sprzątającej.

Urządzenia zamiatające Starmix-Haaga przeznaczone są do zastosowań przemysłowych na twardych nawierzchniach. Zamiatarki mogą być używane do sprzątania stacji benzynowych, parkingów, chodników - również tych, wykonanych z kostki brukowej, a także magazynów zewnętrznych. Urządzenie można stosować także wewnątrz pomieszczeń na nierównych i chropowatych posadzkach.

Zamiatarka, w porównaniu z tradycyjnym sprzątaniem, to rozwiązanie dużo bardziej wydajne i tańsze w porównaniu z kosztem pracy ekipy sprzątającej. Wydajność sprzątania zamiatarek Starmix-Haaga wynosi, w zależności od modelu, od 1600 do ponad 3000 m2/h. Z drugiej strony jest dużo tańsze i bardziej poręczne niż samojezdne urządzenia zamiatające.

Zamiatarka - zasada pracy

Zasada działania zamiatarek jest bardzo prosta. Konstrukcja urządzenia oparta jest na dwóch dyskach ze szczotkami, które są umieszczone w przedniej części maszyny i napędzane ruchem kół jezdnych. Dyski kręcą się przeciwlegle do siebie, zmiatając do zbiornika (umieszczonego w środku maszyny) wszelkie napotkane brudy - od piasku z nawierzchni i wody z kałuży, po duże elementy, takie jak puszki po napojach. Maszyna napędzana jest ręcznie – pchając zamiatarkę użytkownik ma stuprocentową kontrolę nad kierunkiem ruchu urządzenia.

Warto zwrócić uwagę na kilka istotnych cech zamiatarek Starmix–Haaga: przede wszystkim na kąt nachylenia szczotek, który umożliwia sprzątanie mokrych liści. Co więcej, rolka wsteczna (opatentowany system Turbo Starmix-Haaga) gwarantuje podwójny system zmiatania i dzięki temu, dokładne zbieranie najdrobniejszych elementów. Przekładnie bez użycia pasków klinowych zapewniają natomiast bezobsługowe użytkowanie zamiatarki, a płynna regulacja wysokości szczotek umożliwia dostosowanie zamiatarki do każdej nawierzchni.

Nieskomplikowana obsługa i łatwe przechowywanie

Zamiatarka, po złożeniu rękojeści, jest łatwa w przechowaniu – można ją powiesić lub postawić pionowo w wąskiej szafce. Zamiatarki są skonstruowane tak, by ich obsługa była nieskomplikowana. Zastosowano w nich szereg rozwiązań ułatwiających obsługę, np. antypoślizgowe nakładki na koła, wygodną rękojeść czy łatwy w demontażu zbiornik na odpady.

Sprzątanie - gwarancja na 4 lata

Technologia Haaga ma ponad 40-letnie doświadczenie. Haaga to jedyna firma na świecie, która produkuje tylko i wyłącznie zamiatarki ręczne i jest liderem w tej dziedzinie. Zamiatarki tej marki cechują się wieloma innowacyjnymi rozwiązaniami technicznymi. Najważniejszą ich zaletą jest materiał, z którego wykonano szczotki, na które producent udziela aż 4 lat gwarancji. Użytkownicy zamiatarek Starmix-Haaga mogą więc bez żadnych obaw zamiatać urządzeniami tej marki kilka lat.

Producentem urządzenia jest Starmix.  Do Polski zamiatarki Starmix-Haaga trafiły wiosną 2012 roku za pośrednictwem wyłącznego dystrybutora w Polsce, firmy Lange Łukaszuk. Do wyboru jest 6 typów urządzeń w cenie od 1351,77 do 6763,77 zł brutto.
.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej