Zamiast dodatkowych rąk i kieszeni

2006-10-11 5:30

Torby wyposażono w wiele kieszeni i dostosowano do przenoszenia różnych rodzajów narzędzi: od wkrętaków i miar, po piły i narzędzia do demontażu. Zaprojektowano je tak, aby były niezawodne także w trudnych warunkach pracy, m.in. poprzez zastosowanie wodoodpornej, powierzchni spodu. Odporna na pęknięcia i rozdarcia tkanina (Nylon Denier 600x600), zapewnia ich trwałość i wytrzymałość. Wygodne paski na ramię i poręczne uchwyty gwarantują natomiast komfort używania.

W ofercie firmy znajdują się torby odpowiadające wymaganiom osób o bardzo różnej specyfice pracy. Dla tych, którzy zmuszeni są do przemieszczania się z torbą wypełnioną ciężkimi narzędziami i nie chcą jej nosić na ramieniu, firma Stanley przygotowała Torbę narzędziową na kółkach.

Zastosowane w niej kółka są wytrzymałe, a wygodna rączka służąca do prowadzenia zapewnia mobilność i sterowalność torby. Pasek na ramię jest regulowany - gdy nie ma możliwości bądź potrzeby korzystania z kółek, można go dostosować do odpowiadającej nam długości. Model z kółkami, podobnie jak pozostałe torby ma wiele wewnętrznych i zewnętrznych kieszeni, zapewniających wszechstronne możliwości przechowywania narzędzi. Dodatkowo, wyposażona jest w wygodne mocowanie uchwytów na rzepy.

Inną propozycją firmy Stanley są torby monterskie. Produkty te dostępne są w dwóch rozmiarach i modelach. Torba monterska 14'' o wymiarach 27 x 36 x 23 cm ma wygodny uchwyt do przenoszenia w ręku, natomiast torba monterska 16'' o wymiarach 46 x 33,5 x 8 cm ma regulowany pasek na ramię. Oba modele wyposażono w wiele wewnętrznych i zewnętrznych kieszeni zapewniających dodatkową przestrzeń przechowywania. Ich podstawy są wzmocnione plastikiem zwiększającym trwałość. Bardzo praktycznym rozwiązaniem w torbie monterskiej 16'' jest oddzielony zamkiem przedział do przechowywania roboczych dokumentów.
Nowością, która trafi do polskich sklepów w najbliższym czasie jest kolekcja toreb narzędziowych z wyższej półki - linia Fat Max. Należy do niej m.in. Fat Max Open Tote - oryginalna torba przeznaczona dla osób, których praca wymaga szybkiego dostępu do narzędzi. Jej otwarta konstrukcja sprawia, że wystarczy jeden ruch i narzędzie jest już w dłoni. Ergonomiczny, gumowy uchwyt zwiększa komfort i bezpieczeństwo noszenia w niej ciężkich przyrządów. Ciekawymi pomysłami, które zostały zastosowane przez producenta w torbie są m.in.: wytrzymała, pokryta nylonem balistycznym przegródka na piłę oraz duża boczna kieszeń na kable. Z myślą o podstawowych narzędziach, projektanci zastosowali nowatorskie rozwiązania w postaci ukrytej wewnętrznej przegródki z uchwytami na wiertła oraz specjalnego zaczepu na miarę pomiarową.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej