Wiertła stopniowane Milwaukee do wiertarek akumulatorowych

2016-03-15 14:44
wiertło Milwaukee
Autor: TECHTRONIC INDUSTRIES (TTI) Nowe wiertło stopniowane Milwaukee

Firma Milwaukee zaprojektowała specjalistyczne wiertła, sprawdzające się w pracach budowlanych czy wykończeniowych, m.in. elektrycznych i hydraulicznych. Nowe wiertła stopniowane dają możliwość precyzyjnego wiercenia otworów o różnych średnicach (i powiększania już istniejących ) za pomocą jednego elektronarzędzia i przy wysokich prędkościach.

Przy projektowaniu nowych wierteł wzięto pod uwagę głównie możliwość ich niezawodnej pracy przy dużych prędkościach. Wiertła sprawdząją się w pracy wiertarkami akumulatorowymi działającymi na wysokim biegu, dzięki poprawionej geometrii, która zapewnia dokładniejsze otwory, mniejszy hałas, za to większą wydajność bez zakleszczania. Nowa konstrukcja podwójnego rowka umożliwia łagodne przejście z jednego stopnia do następnego, a w efekcie większą kontrolę na urządzeniem i dokładniejszą pracę. Trójstronny chwyt zapewnia maksymalne przenoszenie momentu, co zapobiega ślizganiu się wiertła stopniowanego w uchwycie.

Wiertła umożliwiają wykonanie o 25% otworów więcej na jednym ładowaniu akumulatora. Specjalne zakończenie wiertła Rapid Strike daje szybszy start oraz dokładniejsze i precyzyjne nawiercanie. Przy wierceniu wytwarza się mniej ciepła, co prowadzi do wydłużenia pracy baterii. Wiertła są trwałe dzięki zoptymalizowanej geometrii i czarnej powłoce tlenkowej.
Wiertła stopniowane Milwaukee przeznaczone są do pracy w metalu i tworzywach sztucznych. Nie powodują pękania czy rozszczepiania materiału.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej