Wiertarkowkrętarka ze stałym zasilaniem

2010-06-24 12:50
Wiertarkowkrętarka ze stałym zasilaniem
Autor: Skil

Przy projektowaniu wiertarkowkrętarki Skil Energy 6223 szczególną uwagę zwrócono na komfort pracy związany z wkręcaniem. Urządzenie jest lekkie, wydajne i ergonomicznie zbudowane.

Wiertarkowkrętarka Skil Energy (model 6223) łączy komfort i poręczność narzędzia akumulatorowego ze stałym zasilaniem i wydajnością narzędzia sieciowego. Nie ma konieczności ładowania ani wymiany akumulatora. Model 6223 jest wyposażony w wytrzymały, szybkozaciskowy uchwyt wiertarski, który zapewnia łatwą i beznarzędziową wymianę akcesoriów. Urządzenie zostało również wyposażone w długi 10 m przewód sieciowy, który zapewnia swobodę pracy.

W celu zwiększenia efektywności pracy, produkt został wyposażony w przekładnię dwubiegową. Duża prędkość obrotowa zapewnia mu szybkie wiercenie otworów do maks. średnicy 20 mm w drewnie i 8 mm w stali. Niewielka prędkość obrotowa i maksymalna moc na pierwszym biegu zapewniają odpowiednie rezerwy do wkręcania i wykręcania wkrętów.

Urządzenie dostępne jest w dwóch wersjach tzn. w opakowaniu kartonowym oraz w walizce aluminiowej z osprzętem (5 wierteł do drewna i 5 końcówek wkręcających).

Dane techniczne
moc wejściowa [A] 0,45
prędkość bez obciążenia [obr./min] 0–300/850
maks. moment obrotowy [Nm] 27
ustawienia sprzęgła 20 + 1
wydajność wkręcania [mm] 6
masa brutto [kg] 4,2

Sugerowana cena detaliczna brutto  – 279 zł.

Wiertarkowkrętarka ze stałym zasilaniem
Autor: Skil
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej