Wiertarki dla profesjonalistów

2009-08-21 8:00
Wiertarki dla profesjonalistów
Autor: BOSCH

Elektronarzędzia docenią pracownicy branży metalowej, hydraulicy, monterzy, producenci mebli, stolarze.

Wiertarki GBM 6 RE Professional oraz GBM 10 RE Professional firmy Bosch, dzięki innowacyjnym funkcjom umożliwiają użytkownikom  bardziej efektywną pracę. Szybkie i precyzyjne wiercenie małych otworów w drewnie, aluminium czy tworzywie sztucznym – to zadanie dla GBM 6 RE. Zaawansowane wiercenie w stali – tu sprawdzi się GBM 10 RE z silnikiem o mocy 600 W.
Spiekany blok łożyska i metalowe łożysko kulkowe zapewniają urządzeniom dokładność pracy. System Electronic, w który zostały wyposażone obydwa modele, umożliwia precyzyjne nawiercanie. Natomiast obrotowy szczotkotrzymacz oferuje identyczną moc zarówno przy obrotach narzędzia w prawą, jak i w lewą stronę.

GBM 6 RE służy do szybkiego i bardzo precyzyjnego wiercenia otworów o małych średnicach (w drewnie do 15 mm, w stali do 6,6 mm). Odznacza się dużą prędkością obrotową (4000 obrotów/min), która zapewnia szybkie tempo pracy. Model GBM 10 RE został wyposażony w silnik o mocy 600 W, co zapewnia szybkie tempo pracy podczas wiercenia w metalu i drewnie. Narzędzie to przeznaczone jest szczególnie do wiercenia otworów w stali o maksymalnej średnicy 10 mm.
Obie wiertarki mają zwartą konstrukcję, ergonomiczną rękojeść i niewielką masę (1,1 oraz 1,65 kg). W wyposażeniu standardowym modeli znajduje się szybkozaciskowy uchwyt wiertarski.

dane techniczne
 GBM 6 RE GBM 10 RE
moc nominalna [W] 350 600
prędkość obrotowa bez obciążenia [obr./min] 0–4000 0–2600
średnica wiercenia w drewnie [mm] 15 25
średnica wiercenia w stali [mm] 6,5 10
masa [kg] 1,1 1,65

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej