Wiertarka GBM 13-2 RE Professional

2015-11-02 11:56
wiertarka Bosch
Autor: BOSCH Wiertaka Bosch GBM 13-2 RE Professional

Bosch wprowadza wiertarkę GMB 13-2 RE z silnikiem o mocy 750 W i prędkością obrotową 3000 obr./min na drugim biegu. Kompaktowe elektronarzędzie gwarantuje fachowcom szybsze tempo wiercenia i dokładniejszą pracę.

Najnowsze elektronarzędzie Boscha, wiertarka GBM 13-2 RE Professional, sprawdza się w pracach stolarskich, dekarskich, instalacyjnych, a także przy obróbce metalu.

Budowa i wyposażenie elektronarzędzia

Wiertaka Bosch GBM 13-2 RE Professional wyróżnia się wytrzymałą metalową obudową przekładni, poprawiającą chłodzenie, kulowym mocowaniem przewodu zasilającego i długim, 4-metrowym, przewodem. Elektronarzędzie Bosch wyposażono w silnik o mocy 750 W i wysoki moment obrotowy, dzięki czemu praca z urządzeniem jest efektywniejsza.
Mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe ,,Anti-Rotation” chroni użytkownika przed odrzutem - w przypadku blokady wiertła w twardym materiale silnik wiertarki automatycznie się wyłącza.

Dwubiegowa przekładnia i opcja wstępnego wyboru prędkości obrotowej zapewnia wygodne wiercenie w stali i drewnie. Pierwszy bieg przeznaczony jest do ciężkich zastosowań i urządzenie może wykonywać na nim otwory średnicy do 13 mm w stali i do 32 mm w drewnie. Drugi bieg przeznaczony jest do szybkiego wiercenia – daje możliwość wiercenia otworów średnicy do 8 mm w stali i do 20 mm w drewnie.

Wiertarka GBM 13-2 RE Professional  jest dostępna w dwóch wersjach:
1. w opakowaniu kartonowym z szybkozaciskowym uchwytem wiertarskim,
2. w opakowaniu kartonowym z zębatym uchwytem wiertarskim.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej