Wiertarka GBM 13-2 RE Professional

2015-11-02 11:56
wiertarka Bosch
Autor: BOSCH Wiertaka Bosch GBM 13-2 RE Professional

Bosch wprowadza wiertarkę GMB 13-2 RE z silnikiem o mocy 750 W i prędkością obrotową 3000 obr./min na drugim biegu. Kompaktowe elektronarzędzie gwarantuje fachowcom szybsze tempo wiercenia i dokładniejszą pracę.

Najnowsze elektronarzędzie Boscha, wiertarka GBM 13-2 RE Professional, sprawdza się w pracach stolarskich, dekarskich, instalacyjnych, a także przy obróbce metalu.

Budowa i wyposażenie elektronarzędzia

Wiertaka Bosch GBM 13-2 RE Professional wyróżnia się wytrzymałą metalową obudową przekładni, poprawiającą chłodzenie, kulowym mocowaniem przewodu zasilającego i długim, 4-metrowym, przewodem. Elektronarzędzie Bosch wyposażono w silnik o mocy 750 W i wysoki moment obrotowy, dzięki czemu praca z urządzeniem jest efektywniejsza.
Mechaniczne sprzęgło przeciążeniowe ,,Anti-Rotation” chroni użytkownika przed odrzutem - w przypadku blokady wiertła w twardym materiale silnik wiertarki automatycznie się wyłącza.

Dwubiegowa przekładnia i opcja wstępnego wyboru prędkości obrotowej zapewnia wygodne wiercenie w stali i drewnie. Pierwszy bieg przeznaczony jest do ciężkich zastosowań i urządzenie może wykonywać na nim otwory średnicy do 13 mm w stali i do 32 mm w drewnie. Drugi bieg przeznaczony jest do szybkiego wiercenia – daje możliwość wiercenia otworów średnicy do 8 mm w stali i do 20 mm w drewnie.

Wiertarka GBM 13-2 RE Professional  jest dostępna w dwóch wersjach:
1. w opakowaniu kartonowym z szybkozaciskowym uchwytem wiertarskim,
2. w opakowaniu kartonowym z zębatym uchwytem wiertarskim.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej