Wiercenie w betonie

2007-09-13 12:02

Polepszenie parametrów technicznych wiertła to efekt usprawnionego procesu produkcji oraz zoptymalizowanego kształtu spirali - wiertła są lutowane i hartowane w dwóch ddzielnych procesach i w różnej temperaturze

W ten sposób płytki węglików spiekanych lepiej przylegają do spirali, a głowica wiertła z ostrzem centrującym (twardość 46-49 HRC) jest bardziej wytrzymała i odporna na odkształcenia bądź złamanie. W rezultacie wiertło (S4L) Boscha do młotów z uchwytem SDS-plus zapewnia większą dokładność wymiarową otworów. Dla każdej średnicy wiertła indywidualnie określana jest optymalna twardość głowicy i spirali.
Producent wiertła S4L zapewnia, że ma ono o 15% dłuższą skuteczność przy wierceniu w betonie lub betonie zbrojonym, w porównaniu do poprzedniego modelu (S4). Wydajny osprzęt gwarantuje użytkownikom ekonomiczną pracę.
Specjalna obróbka powierzchniowa spirali prowadzi do lepszego zagęszczenia stali, co daje równomiernie twardą i gładką powierzchnię. Dzieki temu powierzchnia spirali zużywa się wolniej, a miał jest szybciej odprowadzany na zewnątrz otworu. Wiertła SDS-plus S4L mają średnice w przedziale 4-14 mm i długość do 310 mm.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej