Wielofunkcyjne stoły transportowo-robocze

2009-05-14 16:22
Wielofunkcyjne stoły transportowo-robocze
Autor: BOSCH

Bosch wprowadził do swojej oferty mobilne stoły do urządzeń stacjonarnych. Wielofunkcyjne, mobilne stoły gwarantują swobodę i elastyczność w planowaniu pracy wielu profesjonalistów.

Ekipy remontowe, posadzkarze, monterzy okien, stolarze i konstruktorzy stoisk targowych, którzy stosują podczas pracy profesjonalne urządzenia stacjonarne Bosch linii niebieskiej, mają teraz do dyspozycji dwa praktyczne akcesoria: stoły transportowo-robocze GTA 2500 W Professional oraz GTA 60 W Professional. Można je wygodnie, bez wysiłku, rozstawiać i składać w prosty sposób za pomocą dźwigni. Co istotniejsze jednak, po zainstalowaniu np. dużej ukośnicy lub piły stołowej, stół stanowi z narzędziem integralną całość i umożliwia łatwy transport oraz przygotowanie stanowiska pracy w dowolnym miejscu, bez konieczności zdejmowania urządzenia stacjonarnego.

Koła obu stołów, z dużymi, pompowanymi oponami pozwalają wygodnie transportować ciężkie urządzenia stacjonarne bez względu na rodzaj podłoża, a rozstaw kół został tak dobrany, aby zmieścić się we wszystkich standardowych ościeżnicach wewnątrz pomieszczeń.

Stoły są wyposażone w nóżki z regulacją wysokości, co daje im stabilność w każdej pozycji roboczej, a zarazem pozwala dostosować je do wymagań operatorów pod względem wygody pracy. Wytrzymała konstrukcja stalowa stołów zapewnia długi okres eksploatacji.
Kolejną zaletą jest łatwa obsługa systemu montażu. Stół Bosch GTA 2500 W Professional jest przydatny podczas pracy z ukośnicami i ukośnicami do paneli, np. GCM 12 SD Professional Bosch. Z kolei model GTA 60 W Professional jest przystosowany do pracy ze stołową piłą tarczową Bosch GTS 10 Professional. Co istotne, system montażu urządzeń stacjonarnych jest na tyle uniwersalny, że w większości wypadków pozwoli także na montaż na stołach urządzeń innych producentów. Dla pewności jednak, należy taką konfigurację sprawdzić jeszcze przed zakupem.

Stoły łatwo się rozstawia i składa za pomocą dźwigni, bez konieczności zdejmowania urządzenia stacjonarnego, zaś ich duże opony doskonale radzą sobie z nierównościami podłoża na budowach. Praca z nimi pozwala także na znaczne przyspieszenie gotowości do pracy dużych i stosunkowo mało poręcznych urządzeń stacjonarnych – niezależnie od miejsca wykonywania zadania.

Wielofunkcyjne stoły transportowo-robocze
Autor: BOSCH
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej