Wielofunkcyjne stoły transportowo-robocze

2009-05-14 16:22
Wielofunkcyjne stoły transportowo-robocze
Autor: BOSCH

Bosch wprowadził do swojej oferty mobilne stoły do urządzeń stacjonarnych. Wielofunkcyjne, mobilne stoły gwarantują swobodę i elastyczność w planowaniu pracy wielu profesjonalistów.

Ekipy remontowe, posadzkarze, monterzy okien, stolarze i konstruktorzy stoisk targowych, którzy stosują podczas pracy profesjonalne urządzenia stacjonarne Bosch linii niebieskiej, mają teraz do dyspozycji dwa praktyczne akcesoria: stoły transportowo-robocze GTA 2500 W Professional oraz GTA 60 W Professional. Można je wygodnie, bez wysiłku, rozstawiać i składać w prosty sposób za pomocą dźwigni. Co istotniejsze jednak, po zainstalowaniu np. dużej ukośnicy lub piły stołowej, stół stanowi z narzędziem integralną całość i umożliwia łatwy transport oraz przygotowanie stanowiska pracy w dowolnym miejscu, bez konieczności zdejmowania urządzenia stacjonarnego.

Koła obu stołów, z dużymi, pompowanymi oponami pozwalają wygodnie transportować ciężkie urządzenia stacjonarne bez względu na rodzaj podłoża, a rozstaw kół został tak dobrany, aby zmieścić się we wszystkich standardowych ościeżnicach wewnątrz pomieszczeń.

Stoły są wyposażone w nóżki z regulacją wysokości, co daje im stabilność w każdej pozycji roboczej, a zarazem pozwala dostosować je do wymagań operatorów pod względem wygody pracy. Wytrzymała konstrukcja stalowa stołów zapewnia długi okres eksploatacji.
Kolejną zaletą jest łatwa obsługa systemu montażu. Stół Bosch GTA 2500 W Professional jest przydatny podczas pracy z ukośnicami i ukośnicami do paneli, np. GCM 12 SD Professional Bosch. Z kolei model GTA 60 W Professional jest przystosowany do pracy ze stołową piłą tarczową Bosch GTS 10 Professional. Co istotne, system montażu urządzeń stacjonarnych jest na tyle uniwersalny, że w większości wypadków pozwoli także na montaż na stołach urządzeń innych producentów. Dla pewności jednak, należy taką konfigurację sprawdzić jeszcze przed zakupem.

Stoły łatwo się rozstawia i składa za pomocą dźwigni, bez konieczności zdejmowania urządzenia stacjonarnego, zaś ich duże opony doskonale radzą sobie z nierównościami podłoża na budowach. Praca z nimi pozwala także na znaczne przyspieszenie gotowości do pracy dużych i stosunkowo mało poręcznych urządzeń stacjonarnych – niezależnie od miejsca wykonywania zadania.

Wielofunkcyjne stoły transportowo-robocze
Autor: BOSCH
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej