Uniwersalne łączniki montażowe SFX z hartowanym wkrętem

2015-10-21 11:12
wkręty montażowe
Autor: Wkręt-met Łączniki montażowe SFX

Łączniki montażowe SFX są łatwe w użyciu i mają uniwersalne przeznaczenie - można je stosować do pustaków ceramicznych, betonu, gazobetonu, płyt gipspwo-kartonowych, OSB czy sklejki. Kołki montażowe przeznaczone są do różnego typu prac budowlano-remontowych czy wykończeniowych. To produkt firmy Wkręt-met. 

Kołki montażowe SFX zaprojektowano tak, aby konstrukcja strefy rozpierająco-skrętnej zapewniała stabilne mocowanie. Kształt koszulki łącznika po wkręcenia kołka powoduje zawiązanie "supła", który zwiększa powierzchnię docisku w pustych przestrzeniach, stąd możliwość stosowania łączników montażowych w podłożach z pustkami, jak pustaki ceramiczne.
Projektanci kołków montażowych zwrócili uwagę na głębokość wkręcania: z tego powodu średnica kołnierza została zróżnicowana - zapobiega to zbyt głębokiemu osadzaniu kołka i zapewnia pewne oparcie koszulki w podłożu. Specjalne kostki rozpierające gwarantują zaklinowanie kołka w ściankacho grubości od 10 mm i zapobiegają jego przekręcaniu w podłożu. W materiałach pełnych służą temu również wypustki wzdłuż kołka. Wewnętrzna budowa kołka niweluje problem błędnego wkręcania kołka w koszulkę, kierując go w otwór ściągający-przelotowy.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej