Telefon RTX8830 z funkcją ochrony użytkownika

2017-01-30 11:32
Telefon RTX8830
Autor: Kontel Telefon RTX8830

Model telefonu RTX8830 powstał z myślą o ekstremalnych warunkach pracy, np. na budowie, w zakładach produkcyjnych czy magazynach. Odporność na skrajne temperatury, wstrząsy, upadek z wysokości, hałas, automatyczny system alarmowy w razie zagrożenia, to tylko niektóre właściowści urządzenia firmy Kontel.

Przemysłowa słuchawka RTX8830 wchodzi w skład kompleksowego rozwiązania RTX, które zapewnia płynnną łączność w zakładzie pracy czy na budowie. Pracując w oparciu o protokół SIP, może w ramach jednego systemu zapewnić łączność między 1000 użytkowników.
Urządzenie sprawdza się szczególnie w trudnych warunkach pracy, np. w głośnych halach produkcyjnych, na budowach - słuchawka wyposażona jest w funkcję redukcji szumów otoczenia, głośnik zabezpieczono przed wnikanim zanieszczyszczeń. Telefon jest odporny na wstrząsy, a dzięki obudowie o klasie szczelności IP65 także wodę i pył. Urządzenie przystosowane jest również do pracy w temperaturze od -15 do +55°C, dzięki czemu można z niego korzystać niemal w każdych warunkach atmosferycznych. Akumulator litowo-jonowy umożliwia do 12 godzin rozmów i 200 godzin czuwania. Kolorowy wyświetlacz TFT 2” zapewnia obraz wysokiej jakości.

Rozwiązania RTX kładą duży nacisk na funkcję ochrony pracownika. Aby ją zwiększyć, aparat RTX8830 wyposażono w przycisk alarmowy oraz zawleczkę Pull Cord. Alarmy przekazywane są do stacji bazowej RTX8660. Pozostali użytkownicy systemu mogą odbierać je poprzez standardowe połączenia głosowe oraz za pośrednictwem wiadomości tekstowych. Dzięki specjalnemu czujnikowi, alarm uruchamia się automatycznie, gdy użytkownik np. upadnie, a obsługa messagingu umożliwia integrację z zewnętrznymi rozwiązaniami alarmowymi.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej