Szlifierka taśmowa: urządzenia elektryczne

2010-08-10 10:05
Szlifierka taśmowa: urządzenia
Autor: GRAPHITE

Urządzenia marki GRAPHITE zostały wzbogacone o nowy produkt. Szlifierka taśmowa GRAPHITE 59G394 jest napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 800 W, który pozwala na stabilną pracę w regulowanym zakresie prędkości od 160 do 260 m/min.

Charakterystyka urządzenia

Szlifierka taśmowa GRAPHITE 59G394 jest napędzana silnikiem elektrycznym o mocy 800 W, który pozwala na stabilną pracę w regulowanym zakresie prędkości od 160 do 260 m/min. Producent wyposażył narzędzie w taśmę o wymiarach 75/457 mm. Zapewnia ona czynną powierzchnię szlifowania o wymiarach 75/146 mm. Atutami urządzenia jest: system DSS, odchylna osłona paska oraz niewielka średnica rolki prowadzącej. Dzięki nim możliwe jest dwustronne szlifowanie nawet w ciasnych, trudno dostępnych miejscach.
Z myślą o wymagających użytkownikach producent zadbał o elementy podnoszące wytrzymałość urządzenia. Świadczy o tym wykonana z trwałego stopu aluminium rolka prowadząca oraz pełne ułożyskowanie elementów obrotowych, dodatkowo zabezpieczone przed pyłem. Urządzenie zostało objęte 2 letnią gwarancją w systemie door-to-door.
Szlifierka ma ergonomiczny kształt części chwytnych, możliwość szybkiej regulacji kąta nachylenia rękojeści dodatkowej, antypoślizgową nakładkę z tworzywa na rękojeści głównej, system odsysania pyłu, możliwość zewnętrznej wymiany szczotek węglowych silnika oraz blokadę włącznika pracy ciągłej.
Urządzenie sprzedawane jest w walizce, która ułatwia transport i przechowywanie.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej