Szlifierka kątowa dla profesjonalistów

2009-11-15 23:17
Szlifierka kątowa
Autor: BOSCH Mocny silnik i niewielka masa urządzenia umożliwiają wydajną pracę

Sprawdzi się podczas dłuższej pracy w trudno dostępnych miejscach.

Szlifierka kątowa
Autor: BOSCH

Szlifierka kątowa GWS 7 Professional firmy Bosch ma najmniejszy obwód rękojeści w porównaniu do innych, profesjonalnych szlifierek kątowych tej samej mocy. Mocny silnik i niewielka masa pozwalają na wydajną obróbkę materiału. Płaska głowica przekładni umożliwia natomiast komfortową pracę w miejscach trudno dostępnych.

Praca nową szlifierką jest wyjątkowo komfortowa dzięki niewielkiemu obwodowi rękojeści, który wynosi zaledwie 176 mm.

Szlifierka GWS 7 najlepiej sprawdza się przy cięciu cieńszych stali i aluminium, ale można ją stosować także do cięcia betonu, płytek i piaskowca. Jest polecana zwłaszcza do cięcia, szlifowania i usuwania „zadziorów”.

Silnik o mocy 720 W i masa zaledwie 1,9 kg sprawiają, że ta kompaktowa szlifierka kątowa polecana jest podczas dłuższej pracy. Urządzenie ma nie tylko ergonomiczną rękojeść, ale także specjalnie zaprojektowane wloty powietrza, które gwarantują optymalne chłodzenie silnika. Zwiększa to jego odporność na przeciążenia i wydłuża okres eksploatacji.

Producent wyposażył model GWS 7 w osłonę tarczy zabezpieczoną przed obracaniem się w trakcie szlifowania, co gwarantuje większe bezpieczeństwo pracy. Szlifierka ma także specjalny włącznik, który chroni użytkownika przed przypadkowym uruchomieniem urządzenia.

Szlifierkę kątową GWS 7 Professional można nabyć od listopada w specjalistycznych sklepach z narzędziami. W sprzedaży dostępne są dwa modele różniące się średnicą tarczy: GWS 7-115 oraz GWS 7-125.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej