Szlifierka Bosch z wymiennymi płytami

2014-07-04 12:00
elektonarzędzia bosch
Autor: BOSCH Szlifierka wyposazona sie w dwie wymienne płyty. Płyta prostokątna przydaje sią do szlifowania dużych powierzchni, trójkątna zaś do powierzchni profilowanych czy trudno dostępnych

Uniwersalna, kompaktowa szlifierka PSM 200 AES o mocy 200 W to nowe elektronarzędzie Boscha. Szlifierkę wyposażono w dwie wymienne płyty szlifierskie do różnych zastosowań – trójkątną oraz prostokątną. 

Szlifierka przeznaczona jest do szlifowania zarówno większych powierzchni, np. drzwi, blatów, jak również miejsc trudno dostępnych i detali: krawędzi, narożników, różnego rodzaju zagłębień. Elektronarzędzie wyposażone jest w rękojeść wykończoną miękką okładziną Softgrip i ma ergonomiczny kształt, a ponadto jest lekkie. 
Elektroniczna regulacja prędkości umożliwia dostosowanie prędkości pracy do właściwości szlifowanego materiału. Zintegrowany system mikrofiltracji i możliwość podłączenia narzędzia do odkurzacza zapewniają użytkownikowi pracę bez pyłu.

W szlifierce łatwo jest wymieniać papier ścierny, ponieważ mocowany jest on na rzepy. Papier ścierny może być dodatkowo obracany, co umożliwia jego całkowite wykorzystanie.

Cena szlifierki: 389 zł

szlifirka
Autor: BOSCH Szlifierka PSM 200 AES
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej