Systemowa oscylacja

2007-05-28 18:02

Głównym atutem systemu Easy Fit jest długa listwa dociskowa, która nie tylko utrzymuje, ale także automatycznie napina papier rolkowy. Zapobiega to odstawaniu papieru od płyty i w efekcie rozdzieraniu papieru. System ten jest łatwy w obsłudze: użytkownik mocuje papier tylko po jednej stronie płyty, a po drugiej wsuwa go pod listwę.

System mocowania Easy Fit, system Electronic oraz mikrofiltracji to głowne zalety nowej szliferki oscylacyjnej firmy Bosch.
Głównym atutem systemu Easy Fit jest długa listwa dociskowa, która nie tylko utrzymuje, ale także automatycznie napina papier rolkowy. Zapobiega to odstawaniu papieru od płyty i w efekcie rozdzieraniu papieru. System ten jest łatwy w obsłudze: użytkownik mocuje papier tylko po jednej stronie płyty, a po drugiej wsuwa go pod listwę. Przy przesunięciu dźwigni, listwa dociskowa napina papier ścierny. Dobre osadzenie gwarantuje szybką pracę i optymalny rezultat szlifowania. Zamiast papieru z rolki, można korzystać także z papierów ściernych mocowanych na rzepy.
Nowy pojemnik mikrofiltra jest dopasowany do konstrukcji szlifierki, tak aby zachowana została jego ergonomia i kompaktowa konstrukcja. Półprzezroczysta obudowa pozwala w każdej chwili skontrolować stan wypełnienia pojemnika. Po zdjęciu pojemnika, do szlifierki można podłączyć wąż (bez adaptera) i odsysać pył bezpośrednio do odkurzacza.
Dobry rezultat szlifowania zapewnia system Electronic. Przy pomocy pokrętła użytkownik wybiera żądaną, wstępną prędkość obrotową. Do szlifowania powierzchni lakierowanych zalecana jest niska prędkość obrotowa. Do usuwania farby lub szybszej pracy zalecana jest wysoka prędkość obrotowa.
Firma oferuje nową szlifierkę w walizce narzędziowej. W wyposażeniu standardowym znajduje się urządzenie dziurkujące do papieru ściernego oraz dwa papiery ścierne - mocowany na rzepy i mocowany standardowo.

 

Dane techniczne

Moc nominalna

190 W

Średnica oscylacji

2 mm

Szerokość płyty szlifierskiej

92 mm

Długość płyty szlifierskiej

182 mm

Wyposażenie standardowe

dziurkacz, 2 papiery ścierne, walizka

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej