Strugarka akumulatorowa M18 Fuel

2015-09-10 13:54
strugarka
Autor: TECHTRONIC INDUSTRIES (TTI) Strugarka Milwaukee

Milawaukee proponuje strugarkę akumulatorową z wyjątkowo wydajnym silnikiem czterobiegunowym, który gwarantuje 14 000 obr./min. W wyposażeniu narzędzia Milwaukee: worek na pył, krawędź oraz prowadnica ukośna, dwa akumulatory litowo-jonowe 4.0 Ah REDLITHIUM-ION™, ładowarka i walizka.

Strugarkę Milwaukee wyróżnia system REDLINK™ - elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze. Akumulator REDLITHIUM-ION™ zwiększa moc urządzenia do 20%, dwukrotnie wydłuża czas pracy oraz trwałość.
Narzędzie wyposażone jest w dwa podwójne ostrza karbidowe zapewniające szybsze usuwanie materiału na szerokości skrawania 82 mm. Regulowana od 0 do 2 mm głębokość strugania z dwudziestoma blokowanymi pozycjami pozwala użytkownikowi dokładnie dopasować ilość materiału usuwanego podczas jednego przebiegu. Głębokość wręgu wynosi do 10,7 mm.
Wysuwana stopka przednia strugarki pozwala szybko i precyzyjnie umieścić narzędzie na obrabianym elemencie. W trakcie pracy strugarką wióry ze skrawania wyrzucane są z boku, na prawą lub lewą stronę urządzenia, w bezpiecznej odległości od twarzy użytkownika.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej