Strugarka akumulatorowa M18 Fuel

2015-09-10 13:54
strugarka
Autor: TECHTRONIC INDUSTRIES (TTI) Strugarka Milwaukee

Milawaukee proponuje strugarkę akumulatorową z wyjątkowo wydajnym silnikiem czterobiegunowym, który gwarantuje 14 000 obr./min. W wyposażeniu narzędzia Milwaukee: worek na pył, krawędź oraz prowadnica ukośna, dwa akumulatory litowo-jonowe 4.0 Ah REDLITHIUM-ION™, ładowarka i walizka.

Strugarkę Milwaukee wyróżnia system REDLINK™ - elektroniczne zabezpieczenie przed przeciążeniem w maszynie i akumulatorze. Akumulator REDLITHIUM-ION™ zwiększa moc urządzenia do 20%, dwukrotnie wydłuża czas pracy oraz trwałość.
Narzędzie wyposażone jest w dwa podwójne ostrza karbidowe zapewniające szybsze usuwanie materiału na szerokości skrawania 82 mm. Regulowana od 0 do 2 mm głębokość strugania z dwudziestoma blokowanymi pozycjami pozwala użytkownikowi dokładnie dopasować ilość materiału usuwanego podczas jednego przebiegu. Głębokość wręgu wynosi do 10,7 mm.
Wysuwana stopka przednia strugarki pozwala szybko i precyzyjnie umieścić narzędzie na obrabianym elemencie. W trakcie pracy strugarką wióry ze skrawania wyrzucane są z boku, na prawą lub lewą stronę urządzenia, w bezpiecznej odległości od twarzy użytkownika.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej