Strug elektryczny

2007-05-28 17:16

Skil wprowadził do sprzedaży strug o mocy 650 W. Urządzenie zostało wyposażone między innymi w dodatkową, regulowaną rękojeść. Zastosowanie takiego rozwiązania pozwala na lepszą kontrolę nad urządzeniem i podnosi efektywność pracy.

Przy pomocy regulowanej rękojeści można zmieniać kąt nachylenia pracy. Rękojeść umożliwia także obsługę urządzenia oburącz, co z kolei ułatwia struganie poziomych i pionowych płaszczyzn.
Urządzenie wyposażono w aluminiową podstawę o gładkiej powierzchni. Gwarantuje ona dobry poślizg oraz precyzyjne struganie przy niewielkim nakładzie siły.
Strug nie zatyka się, ponieważ wióry są usuwane przez wyrzutnik.
Użytkownik ma możliwość ustawienia głębokości strugania (od 0-2mm) przy pomocy pokrętła nastawczego z dobrze czytelną skalą. Model 1560 został wyposażony w dwa noże, które zwiększają efektywność pracy i jakość wykończenia.
Nowe elektronarzędzie ma amortyzowaną stopkę parkującą, która w przypadku odłożenia narzędzia chroni noże i obrabiany materiał przed uszkodzeniem.
Model 1560 jest przeznaczony do prac stolarskich, takich jak np. struganie powierzchni, fazowanie krawędzi i listew.

Dane techniczne

 

Pobór mocy

650 W

Szerokość strugania

82 mm

Głębokość strugania

0 - 2,0 mm

Głębokość wręgowania

0 - 8 mm

Prędkość pracy bez obciążenia

16.000 obr/min

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej