Remont i prace wykończeniowe bez brudu i kurzu

2012-01-12 15:10
Remont i prace wykończeniwe bez brudu i kurzu
Autor: DeWALT

DeWALT wprowadza na rynek nowe urządzenia odsysające pył powstający podczas prac remontowo-budowlanych. Kurz i brud jest nie tylko uciążliwy, ale przede wszystkim groźny dla zdrowia ludzi i żywotności maszyn. Nowe urządzenia to wydajne i kompletne systemy polecane do odsysania pyłu, czyszczenia otworów podczas wiercenia, do podkuwania oraz innych prac wyburzeniowych.

DeWALT wprowadza na rynek nowe urządzenia odsysające pył, współpracujące z młotami wyburzeniowymi. Wydajne i kompletne systemy zostały wyposażone w innowacyjne rozwiązania, które umożliwiają podłączenie odkurzaczy przemysłowych do większości dostępnych młotów wiercących i kujących.

Odkurzaj od razu

Podstawową zaletą systemów jest odsysanie pyłu w miejscu jego powstawania. Dzięki temu kurz nie dostaje się do elektronarzędzi, co wydłuża ich żywotność a także nie rozprzestrzenia się w pomieszczeniu, co ogranicza czas sprzątania po wykonaniu pracy. Eliminacja pyłów zmniejsza również ryzyko występowania chorób układu oddechowego. Nowa gama urządzeń odsysających pył obejmuje 3 systemy do odsysania pyłu oraz mocny i efektywny odkurzacz przemysłowy.

Prace wyburzeniowe z DWH052K

System do odsysania pyłu podczas prac wyburzeniowych można stosować z dłutami płaskimi, szpicakami i akcesoriami do burzenia DeWALT o średnicy do 32 mm. DWH052K współpracuje także ze wszystkimi młotami DeWALT oraz z każdym profesjonalnym adapterem do odsysania pyłu. W skład systemu wchodzi odporna na uderzenia końcówka do odsysania pyłu, elastyczny wąż oraz uchwyt mocujący.

DWH051K – dłutowanie, podkuwanie

DWH051K to zestaw elastycznych i odpornych na uderzenia końcówek do stosowania ze wszystkimi młotami DEWALT SDS-Max oraz młotami sześciokątnymi 19 mm. System można stosować z dłutami płaskimi, szpicakami oraz akcesoriami do burzenia DEWALT. Współpracuje on także z każdym profesjonalnym adapterem do odsysania pyłu. System DWH051K wyposażony jest w 3 różnej długości elastyczne końcówki dla optymalnego odprowadzania pyłu i 2 adaptery do uchwytów.

DWH050K – wiercenie i czyszczenie otworów

DWH050K to idealny system do bezpyłowego wiercenia otworów o średnicy do 52 mm i nieograniczonej głębokości. Ten innowacyjny system ssący składający się z gumowej uszczelki z zamocowanym elastycznym wężem. Pozwala na przyssanie urządzenia do większości betonowych powierzchni. Zestaw pasuje do większości profesjonalnych adapterów do odsysania pyłu dostępnych na rynku. System zawiera 2 wymienne głowice do wiercenia i 2 końcówki do czyszczenia otworów.

Odkurzacz klasy M – 

D27902M

Jest to mocny i efektywny odkurzacz przemysłowy klasy M. Nowy D27902M gwarantuje stałą siłę ssania, nawet przy najdrobniejszym pyle, oraz możliwość kontroli mocy ssącej, co pozwala zmieniać ją w zależności od wykonywanej pracy. Zaletą nowego urządzenia jest samoczynne, automatyczne czyszczenie filtra (co 15 sekund), które zapobiega zapychaniu filtra i utrzymuje ciągłą moc urządzenia.
Odkurzacz przemysłowy D27902M ma także funkcję automatycznego włączania i wyłączania. Pozwala ona na synchronizację pracy odkurzacza z elektronarzędziem. Po wyłączeniu elektronarzędzia odkurzacz pracuje jeszcze przez 15 sekund, aby usunąć wszelkie zanieczyszczenia. Odkurzacz wyposażono także w elektronicznie kontrolowane odcięcie napięcia, które w momencie zapełnienia zbiornika wyłączy urządzenie. Ponadto D27902M został wyposażony w akustyczne alarmy informujące użytkownika o zmniejszeniu mocy ssącej odkurzacza oraz dla zwiększenia wytrzymałość i stabilności w znajdujący się z przodu zderzak.

Wyposażenie dodatkowe i cena

Przedstawione systemy mają różnorodne, odporne na uderzenia i wymienne końcówki, elastyczne węże, które dostępne są w poręcznych kufrach transportowych. Produkty firmy DeWALT dostępne są w sklepach narzędziowych i marketach budowlanych na terenie całego kraju. Urządzenia wspomagające remont i prace wykończeniowe dostępne są w cenie:

  • DWH052K - cena: 455 zł,
  • DWH051K - cena: 545 zł,
  • DWH050K - cena: 495 zł,
  • D27902M - cena: 3250 zł.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej