Profesjonalna skrzynia na narzędzia

2009-02-05 15:17
Profesjonala skrzynia na narzędzia
Autor: Stanley

Stanley poszerzył swoją ofertę o skrzynię na kołach z linii FatMax – produkt zapewniający wygodę i funkcjonalność podczas prac remontowych i budowlanych.

Skrzynia na kołach FatMax 113L ProMobile JobChest została stworzona z myślą o osobach, które do codziennej pracy zawodowej potrzebują całego zestawu narzędzi, a ponadto zależy im na łatwym i szybkim transporcie wykorzystywanego sprzętu. Wysoka jakość wykonania oraz solidna konstrukcja sprawiają, że skrzynia jest bardzo wytrzymała. Dzięki mocnym i dużym kołom ProMobile JobChest łatwo pokonuje przeszkody na drodze w postaci nierówności, dziur, a nawet schodów. Uszczelniona pokrywa chroni narzędzia przed wilgocią, a dodatkowo jest zamykana na klucz, co gwarantuje bezpieczne przechowywanie sprzętu. Wygodę w prowadzeniu ProMobile JobChest zapewnia szeroka teleskopowa rączka, zaś dodatkowy uchwyt umieszczony z tyłu ułatwia podnoszenie pełnej narzędzi, a przez to ciężkiej skrzyni.

Wnętrze skrzyni

Zostało zagospodarowane tak, by maksymalnie wykorzystać 113 litrów pojemności oraz ułatwić utrzymanie porządku. Służy temu m.in. pokrywa przystosowana  do mocowania poziomnic, pił ręcznych i innych akcesoriów, a także wymienna przegroda wewnętrzna. Dodatkowym rozwiązaniem zapewniającym wygodę użytkowania oraz lepszą organizację jest przenośna tacka przeznaczona na mniejsze części i narzędzia.

Pokrywa skrzyni

Stanley wyposażył skrzynię w profilowaną pokrywę z wgłębieniem służącym do przytrzymywania przycinanego przedmiotu. Takie rozwiązanie sprawdza się w sytuacjach, gdy trzeba uciąć deskę lub rurę, a w pobliżu nie ma podłoża, na którym można stabilnie położyć obrabiany element.

Profesjonalna skrzynia na narzędzia
Autor: Stanley
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej