Prime – nowa linia maszyn do cięcia i wiercenia w betonie

2014-07-22 12:30
Husqvarna AB
Autor: brak danych Husqvarna AB

Husqvarna Prime to seria maszyn elektrycznych przeznaczonych do cięcia i wiercenia w betonie oraz konstrukcjach murowanych. Wydajna technologia maszyn elektrycznch zapewniona jest przez agregat przetwarzający napięcie prądu zmiennego w prąd o wysokiej częstotliwości.  

Oferta obejmuje ręczne maszyny budowlane służące do wiercenia w betonie, cięcia betonu oraz innych materiałów budowlanych. Są to odpowiedniki maszyn hydraulicznych, o małym ciężarze i niesprawiające problemów, takich jak wyciekający olej, czy sztywne przewody hydrauliczne. Maszyny elektryczne do wiercenia i cięcia betonu zasilane są napięciem 1 i 3-fazowym. Agregaty Husqvarna PP 65 oraz Husqvarna PP 220 przetwarzają typowe napięcie prądu zmiennego w prąd o wysokiej częstotliwości, napędzający urządzenia tnące i wiercące.

Maszyny budowlane z serii Prime:

Husqvarna K 6500 Ring - przecinarka pierścieniowa o mocy 5,5 kW i wadze 13,1 kg. wykonuje cięcia na głębokość do 270 mm.

Husqvarna K 6500 - przecinarka elektryczna o mocy 5,5 kW i wadze 10 kg. Jest łatwa w obsłudze, wydajna, a odpowiednio wyważony korpus zapewnia niski poziom drgań.

Husqvarna DM 650 - silnik elektryczny do wiertnic o mocy 6 kW, z 2 biegami mechanicznymi oraz 9 elektronicznymi z możliwością regulacji w celu uzyskania odpowiedniej prędkości roboczej. Urządzenie ma wysoką moc wyjściową. Waży 16 kg. Służy do pracy z wiertłami średnicy 100-600 mm.

Husqvarna WS 220 - kompaktowy system elektryczny służący do cięcia ścian i stropów za pomocą tarczy o średnicy od 600 do 900 mm. Wykonuje cięcia grubości do 390 mm. Silnik o wadze 19 kg, dostarcza wrzecionu moc 6 kW.

Husqvarna PP 65 - chłodzony powietrzem agregat, współpracujący z przecinarkami Husqvarna K 6500 Ring oraz Husqvarna K 6500 i silnikiem do wiertnic Husqvarna DM 650. Urządzenia ma zaawansowaną moc obliczeniową, która zapewnia dobrą wydajność. Maszyna jest łatwa w obsłudze i lekka – waży 10 kg. 

Husqvarna PP 220 - chłodzony wodą agregat o mocy 7 KW, współpracujący z piłami ściennymi Husqvarna WS 220. Wyposażony w bezprzewodowy pilot sterujący. Wydajność cięcia i wiercenia zapewniona jest poprzez zaawansowaną moc obliczeniową.Współpracuje także z przecinarkami ręcznymi K 6500, przecinarkami pierścieniowymi K 6500 Ring i silnikami DM 650.

wiercenie w betonie
Autor: Husqvarna Maszyny budowlane z serii Prime
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Czytaj więcej