Pomysłowa opaska magnetyczna

2009-12-17 10:24
Pomysłowa opaska magnetyczna
Autor: Stanley

Produkt sprawdza się szczególnie podczas prac prowadzonych na wysokości lub drabinie, gdy nie ma możliwości ustawienia w pobliżu organizera z narzędziami.

Firma Stanley wprowadziła do sprzedaży opaskę magnetyczną na nadgarstek. Utrzymuje ona drobne metalowe przedmioty, takie jak śruby, gwoździe lub niewielkie wiertła, dzięki czemu znajdują się one zawsze w zasięgu ręki. Dodatkowo rzep, którym obszyta jest opaska, służy do przytrzymywania przedmiotów wykonanych z innych materiałów, np.: markerów, długopisów lub kołków rozporowych.

Produkt sprawdza się szczególnie podczas prac prowadzonych na wysokości lub drabinie, gdy nie ma możliwości ustawienia w pobliżu organizera z narzędziami. Ponadto będzie ona bardzo przydatna w sytuacji, gdy przykręcanym lub odrysowywanym elementem nie wolno poruszyć i trzeba go cały czas przytrzymywać jedną ręką. Opaska magnetyczna zapinana jest na rzep, dzięki czemu jej długość można łatwo regulować, dostosowując do obwodu nadgarstka. Miękkie podbicie zapewnia komfort pracy. Sugerowana cena detaliczna: 54 PLN.

Pomysłowa opaska magnetyczna
Autor: Stanley
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej