Pompy zanurzeniowe do brudnej wody

2010-07-13 14:54
Pompy zanurzeniowe do brudnej wody
Autor: GRAPHITE

Pompy zanurzeniowe do brudnej wody dobrze spisują się w przypadkach podtopień piwnic lub pobierania wody ze studni.

Nowe pompy GRAPHITE wyposażone zostały w silniki o mocy 550 i 900 W. Pozwalają na przepompowanie odpowiednio 10500 i 15000 l/h, na wysokość 7 lub 9 metrów, w przypadku mocniejszej pompy. Woda o maksymalnej temperaturze do 35oC może być transportowana za pomocą przewodu o średnicy 1”, 1 ¼”, 1 ½”. Pompy włączają się automatycznie w momencie gdy poziom wody osiągnie 50 cm, a wyłączają przy poziomie 5 cm. Pompy są wstanie uporać się z zanieczyszczeniami w wodzie o średnicy nawet do 35 mm. Urządzenia zasilane są za pomocą 10 metrowego, 3 żyłowego przewodu, który pozwala na bezpieczną pracę nawet na dużej głębokości. Obydwa urządzenia mają najwyższy stopień ochrony przed wodą IPX8. Wygodę transportu pomp zapewnia specjalny uchwyt do przenoszenia. Dużym atutem jest także kompaktowy rozmiar (210/315 mm), który pozwala na pracę w trudniej dostępnych miejscach.
Pompy zanurzeniowe mogą pomóc oszczędzić wielogodzinnej, ciężkiej pracy związanej z usuwaniem wody z zalanego pomieszczenia. Ich godzinowa wydajność odpowiada ponad 1000 wiadrom o pojemności 15 l. Warto więc sobie oszczędzić takiej ilości pracy – tym bardziej, kiedy czas ma znaczenie.

Sugerowana cena brutto:
550 W – 229 zł
900 W – 259 zł

Pompy zanurzeniowe do brudnej wody
Autor: GRAPHITE
Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej