Pistolet bez pozwolenia dla instalatora

2007-05-28 18:24

Do prowadzenia przewodów elektrycznych służą różnego rodzaju listwy, peszle, uchwyty, mocowania. Gdy prowadzona wiązka przewodów jest dosyć gruba lub gdy będzie przechodziła w widocznym miejscu trzeba umieścić ją w listwie lub kanale. W sytuacji - gdy przewód jest cienki np. w wypadku instalacji: domofonu, telefonu, telewizji kablowej itp., istnieje inne rozwiązanie.

Można go po prostu przykleić bezpośrednio do ściany. Zyskujemy w ten sposób na czasie instalacji (nie trzeba wiercić otworów, wbijać zaczepów). Dremel (marka firmy Bosch) opracował nowy, wielofunkcyjny pistolet klejący - Dremel Glue Gun. Nowoczesna konstrukcja i liczne funkcje sprawiają, że jest on łatwy w obsłudze.

Dremel_pistolet klejowy
Autor: brak danych

Nowe urządzenie można obsługiwać jedną ręką. Ma ono szeroką, bezpieczną stopę i podstawę, zapewniającą stabilność. Przycisk na 3 palce i miękka rękojeść Softgrip sprawiają, że łatwiej jest uzyskać precyzję działania i kontrolę nad klejem. Dioda LED oświetla powierzchnię roboczą, dodatkowo ułatwiając pracę.
W celu zapewnienia większego komfortu pracy, pistolet wyposażono we wskaźnik nagrzania i gotowości do pracy, sygnalizujący moment osiągnięcia właściwej temperatury roboczej, oraz niezależny wyłącznik. Pistolet pracuje w dwóch temperaturach, 120°C lub 195°C, dzięki czemu można go używać ze wszystkimi typami klejów. W zestawie ma 6 wkładów klejących oraz 3 wymienne, standardowe, wąskie i płaskie dysze. Silikonowe końcówki są zaprojektowane w taki sposób, by zapobiegać skapywaniu kleju. Urządzenie zasilane jest z sieci.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej