Piła szablasta 4900

2007-11-08 17:13

Prędkość pracy piły 4900 można ustawić w zakresie od 800 do 2700 skoków na sekundę. Wydajność cięcia wynosi 180 mm w drewnie, 20 mm w stali i 30 mm w aluminium. Silnik o mocy 1050 W oraz regulacja prędkości pracy brzeszczotu gwarantują optymalny rezultat pracy, szczególnie w przypadku materiałów bardziej podatnych na uszkodzenie.

Bardzo praktycznym rozwiązaniem jest wskaźnik, który sygnalizuje, kiedy urządzenie jest gotowe do pracy. Trzy dołączone do urządzenia brzeszczoty przeznaczone są do cięcia metalu oraz drewna. Specjalnie wydłużony brzeszczot do przycinki drzew umożliwia łatwe odcięcie gałęzi, obróbkę ściętych drzew lub inne prace ogrodowe.
Urządzenia wyposażone jest w system "Clic", opracowany przez Skila, który umożliwia łatwą wymianę brzeszczotów. Wbudowany magazynek na brzeszczoty w górnej części piły zapewnia stały dostęp do zapasowego osprzętu. Miękka okładzina Softgrip na rękojeści oraz na przedniej części chwytowej urządzenia gwarantuje wysoki komfort obsługi. Piła i brzeszczoty są umieszczone w praktycznej torbie.

 

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej