Pas dla dekarzy

2008-09-03 16:37
Pas dla dekarzy
Autor: brak danych

Przy pracach na wysokościach znacznym utrudnieniem i stratą czasu jest konieczność ciągłego schodzenia po drabinie w celu sięgnięcia po narzędzia. Chociażby dlatego, ale również i dla własnego bezpieczeństwa, warto jest się wyposażyć w dobrze zaprojektowany pas dekarski.

Funkcjonalny pas narzędziowy dla dekarzy został wykonany z tkaniny, która odporna jest na rozdarcia i przetarcia (wzmocnienie szwów nitami zapewnia komfort pracy nawet przy dużych obciążeniach). Klamra pasa zrobiona jest z tworzywa ABS, odpornego na temperaturę. Konstrukcja jej zapobiega odpięciu i niekontrolowanemu osuwaniu się pasa. Dzięki regulacji, pas można umieścić i dopasować do obwodu bioder lub pasa.

Istnieje możliwość wyboru pasa z różnymi wariantami kieszeni. Kieszeń na młotek ma metalowy uchwyt, co zapobiega jego wyślizgnięciu i upadkowi z wysokości. Kieszeń uniwersalna ma dużą liczbę przegródek nadających się do przechowywania kołków, wkrętów, nożyc do cięcia blachy. Sztywny kubek na wkręty ułatwia dostęp do wnętrza kieszeni. Pas montażowy wyposażony jest dodatkowo w zapięcie zapobiegające wypadnięciu wkrętarki podczas pracy na wysokościach.

Dystrybutorem marki Modeco jest firma Koelner.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Czytaj więcej