Ostra i niezawodna

2009-03-23 12:24

Piła o zębach ostrzejszych niż u rekina.

Piła Shark, nowy produkt z asortymentu firmy Topex, jest ostra, szybka, precyzyjna i niezawodna. Jej uniwersalny charakter pozwala na cięcie różnego rodzaju drewna, płyt i sklejek. Solidne wykonanie oraz jakość użytych materiałów gwarantują przydatność narzędzia, zarówno na budowie, jak i w ogrodzie.

Ostra i niezawodna
Autor: Topex

Dostępne są następujące długości części roboczej piły: 400, 450 i 500 mm.

Każdy z zębów piły Shark jest trójstronnie ostrzony, dzięki czemu uzyskano dodatkową krawędź tnącą, która znacznie przyśpiesza pracę. Hartowane, a dzięki temu znacznie odporniejsze na zużycie, zęby gwarantują, że piła ta doskonale sprawdzi się przy cięciu drewna oraz materiałów drewnopochodnych. Jedenaście zębów na cal (11 TPI) zapewnia precyzyjne i dokładnie cięcie.
Ponadto, narzędzie wyposażono w ergonomiczny uchwyt wykonany z tworzywa sztucznego pokrytego antypoślizgowym elastomerem. Taka budowa zapewnia wygodniejszą pracę i pewny chwyt. Rękojeść ma jeszcze jedną praktyczną zaletę - jej kształt umożliwia odwzorowanie w materiale kątów 450 i 900 stopni względem krawędzi brzeszczotu. Wszystko to sprawia, że praca z Sharkiem jest niebywale szybka, łatwa i pomimo nazwy - przyjemna.

Czy artykuł był przydatny?
Przykro nam, że artykuł nie spełnił twoich oczekiwań.
Nasi Partnerzy polecają
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Czytaj więcej